• Registrácia

MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón

MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 1
MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 2
Skladom

MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MU-55HNS Záruka: 24 mesiacov
Náhlavný kondenzátorový mikrofón na husom krku s guľovou charakteristikou.
174 € vč. DPH
Cena bez DPH: 145 €
Pôvodne: 175,19 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Popis MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón

Náhlavný kondenzátorový mikrofón na husom krku s guľovou charakteristikou.

Kondenzátorový náhlavný mikrofón. Má ľahkú, odolnú a subminiatúrnu konštrukciu s priemerom kapsule 4,5 mm. Konštrukcia má zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a potu. MU-53HNS má plný a kvalitný zvuk s vysokou odolnosťou proti spätnej väzbe. Kapsula je uložená v husom krku, ktorý je možné presne nastaviť podľa potreby. Je vhodný pre rečníkov, divadlá, štúdiá a všetky live aplikácie. Prívodný kábel má dĺžku 150cm. Zariadenie má hmotnosť iba 27g.Technické údaje: - Kondenzátorová kapsula- Guľová charakteristika (omni-directional)- Priemer kapsule: 4,5mm- Citlivosť: -49dBV±3dBV/Pa - Frekvenčný rozsah: 40Hz~20KHz±3dB- Max SPL: 125dB- Imnpedancia: 200 ?- Farba: Béžová- Konektor: mini XLR 4-pin - Dĺžka káblu: 150 cm- Hmotnosť: 25gObsah balenia:- Mikrofón MU-55HNS- Prepravný obal- Molitánová ochrana mikrofónu | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Hlavové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO MU-55HNS náhlavný mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).