• Registrácia

MIPRO MU-53L Klopový mikrofón

MIPRO MU-53L Klopový mikrofón | Klopové mikrofóny - 1
MIPRO MU-53L Klopový mikrofón | Klopové mikrofóny - 2
Skladom

MIPRO MU-53L Klopový mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MU-53L Záruka: 24 mesiacov
Klopový kondenzátorový mikrofón MU-53L
69 € vč. DPH
Cena bez DPH: 57,50 €
Pôvodne: 81,11 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 6 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MU-53L Klopový mikrofón | Klopové mikrofóny

Popis MIPRO MU-53L Klopový mikrofón

Klopový kondenzátorový mikrofón MU-53L

Kondenzátorový klopový mikrofón. Má ľahkú a odolnú konštrukciu a priemer kapsule 10 mm. Konštrukcia má zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a potu. MU-53L má plný a kvalitný zvuk s vysokou odolnosťou proti spätnej väzbe. Je vhodný pre rečníkov, divadlá, štúdiá a všetky live aplikácie. Prívodný kábel má dĺžku 150cm. Zariadenie má hmotnosť iba 19g.Technické údaje: - Kondenzátorová kapsula- Smerová charakteristika (kardioida)- Priemer kapsule: 10mm- Citlivosť: -46dBV±3dBV/Pa - Frekvenčný rozsah: 50Hz~18KHz±3dB- Impedancia: 200 ?- Max SPL: 142dB - Konektor: mini XLR 4-pin - Dĺžka káblu: 150 cm- Hmotnosť: 19g Obsah balenia:- Mikrofón MU-53L- Miniatúrny klips (krokodýl)- Prepravný obal- Molitánová ochrana mikrofónuOdporúčané bezdrôtové vysielače Mipro ACT-32T ACT-52T ACT-72T ACT-70T ACT-80T . Pre káblové zapojenie je možné využiť redukciu MJ-53. Mikrofóny Mipro je možné použiť aj k ostatným bezdrôtovým systémom od iných výrobcov. Je ale nutné sa informovať o správnom zapojení konektoru. | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Klopové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO MU-53L Klopový mikrofón | Klopové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO MU-53L Klopový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).