• Registrácia

MIPRO MU-210 - náhlavný mikrofón

MIPRO MU-210 - náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 1
Skladom

MIPRO MU-210 - náhlavný mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MU-210 Záruka: 24 mesiacov
Náhlavný mikrofón v telovej farbe pre bezdrôtové systémy MIPRO.
143 € vč. DPH
Cena bez DPH: 118,18 €
Pôvodne: 143,70 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 7 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MU-210 - náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Popis MIPRO MU-210 - náhlavný mikrofón

Náhlavný mikrofón v telovej farbe pre bezdrôtové systémy MIPRO.

Výnimočný, ľahký, odolný a nenápadný náhlavný mikrofón v telovej farbe. Subminiatúrny, priemer mikrofónovej kondenzátorovej kapsule 10mm. Tri druhy veľkosti náhlavných držiakov s možnosťou umiestenia na ľavú alebo pravú stranu. Jednoduché a účelné odpojenie prívodného káblu pri mikrofóne. Mikrofón je odolný proti vlhku a potu. Veľmi výnimočný a prírodný zvuk určený pre rečníkov, divadelné a štúdiové aplikácie.Balenie obsahuje: - Mikrofón MU-210- Prepravný obal- Molitánová ochrana- Tri veľkosti držiakovTechnická špecifikácia:- Typ kapsule: kondenzátorová- Citlivosť: -46 dBV- Frekvenčný rozsah: 50 Hz-18 kHz- Impedancia: 200 Ohm- Max SPL: 125 dB- Dĺžka káblu: 150 cm- Pozícia mikrofónu: lavá aj pravá - Hmotnosť: 25g | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Hlavové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO MU-210 - náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO MU-210 - náhlavný mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).