• Registrácia

MIPRO MU-13 náhlavný mikrofón

MIPRO MU-13 náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny - 1
Skladom

MIPRO MU-13 náhlavný mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MU-13 Záruka: 24 mesiacov
Náhlavný mikrofón určený pre bezdrôtové systémy Mipro. Béžová farba
147 € vč. DPH
Cena bez DPH: 122,50 €
Pôvodne: 147,78 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MU-13 náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Popis MIPRO MU-13 náhlavný mikrofón

Náhlavný mikrofón určený pre bezdrôtové systémy Mipro. Béžová farba

Náhlavný mikrofón určený pre bezdrôtové systémy Mipro. Má odolnú konštrukciu a nízku hmotnosť a je v béžovej (telovej) farbe. Priemer mikrofónovej kondenzátorovej kapsule je 3 mm. Tri druhy veľkosti výbeny ušných nádstavcov na ľavé alebo pravé ucho. Má jednoduché a účelné odpojenie prívodného káblu. Je odolný voči vlhkosti a potu. Je veľmi odolný proti spätnej väzbe s maximálnym vstupným ziskom signálu. Technická špecifikácia:- Kondenzátorová kapsula s priemerom 3 mm- Frekvenčná odozva: 40Hz - 20kHz- Citlivosť: -56 dBV- Max. SPL: 138 dB- Konektor 4-pin mini XLR- Farba: béžová- Hmotnosť: 16g- Dĺžka kábla: 150 cm | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Hlavové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO MU-13 náhlavný mikrofón | Náhlavové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO MU-13 náhlavný mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).