• Registrácia

MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač

MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy - 1
MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy - 2
Skladom

MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MTG-100Ta Záruka: 24 mesiacov
MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač - tlmočnícky systém na 2x AA batérie
251 € vč. DPH
Cena bez DPH: 209,17 €
Pôvodne: 255,19 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Na stiahnutie
Komentáre 
MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy

Popis MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač

MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač - tlmočnícky systém na 2x AA batérie

MIPRO MTG-100Ta je inovatívny digitálny, bezdrôtový vysielač určený primárne pre prezentácie a exkurzie. Je to extrémne kompaktný, odľahčený a jednoducho používateľný vysielač. Digitálne spracovanie prináša extrémne čistý zvuk, bezpečné a stabilné spojenie a necitlivosť voči rušeniu.Funguje v 865 a 928 MHz ISM pásmach. Každé pásmo je „preset“ so 16-timi prepínateľnými frekvenciami. To umožňuje viesť viacero rôznych prenosov súčasne. Klasické AA batérie je možné kedykoľvek jednoducho vymeniť.Cez PC je možné uzamknúť kanál aby sa predišlo náhodnej zmene. Ethernetové rozhranie umožňuje nastavenie zariadenia a jeho manažment. MTG-100Ta má dosah až 100 metrov. Je necitlivé na interferencie z Bluetooth , Wi-Fi a 2,4 GHz zariadení. Digitálne zakódovaný prenos vám zaručí bezpečný prenos audio signálu. Zabudované automatické vypnutie šetrí batériu počas nečinnosti.Technická špecifikácia:- Frekvenčný rozsah: CEPT/EU 863 -864 MHz |USA 926 - 928 MHz - Oscilačný mód: PLL syntetizovaný- Prednastavené kanály: 16- Prepinateľná šírka pásma: 2MHz- Citlivosť: -90dBm- Dosah: 100m- Frekvenčná odozva: 50Hz – 10 kHz- Batéria: 2x AA batérie- Výdrž batérie: >12 hodín- Rozmery: 45x84x28 mm- Hmotnosť: 72g | MTG-100 průvodcovský systém
Profesionální tlumočnický a průvodcovský systém MTG-100 je připravený pro různorodé aplikace jako jsou konference, překladatelé pro různé jazyky, vzdělávací instituce, turistické průvodce, soudní síně, pomocné odposlechy. Systém je provozovaný ve volném UHF pásmu 863-865Mhz v digitální kvalitě pro čistý audio zvuk a spolehlivý přenos.
 
Přichystáno je 16 přepínatelných frekvencí, které zaručí nerušený příjem i při využití u více skupin na jednom místě. Systém lze provozovat na zabudované nabíjecí akumulátory nebo standardní AA baterie.
| Vysílač a přijímač
0 1 0 0
MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy

MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač

MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač - tlmočnícky systém na 2x AA batérie

Odkazy k výrobku MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač

MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy

Komentáre ku tovaru MIPRO MTG-100T bezdrôtový vysielač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).