• Registrácia

MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy - 1
MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy - 2
Skladom

MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MTG-100R Záruka: 24 mesiacov
MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom
224 € vč. DPH
Cena bez DPH: 186,67 €
Pôvodne: 227,78 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 93 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Na stiahnutie
Komentáre 
MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy

Popis MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

MIPRO MTG-100R je inovatívny digitálny, bezdrôtový prijímač určený primárne pre prezentácie a exkurzie. Je to extrémne kompaktný, odľahčený a jednoducho používateľný prijímač. Digitálne spracovanie prináša extrémne čistý zvuk, bezpečné a stabilné spojenie a necitlivosť voči rušeniu.Funguje v 865 a 928 MHz ISM pásmach. Každé pásmo je „preset“ so 16-timi prepínateľnými frekvenciami. To umožňuje viesť viacero rôznych prenosov súčasne. Lítiová nabíjateľná batéria zabudovaná v zariadení. To vám v priebehu rokov vráti peniaze za kupovanie batérií. Cez PC je možné uzamknúť kanál aby sa predišlo náhodnej zmene. Ethernetové rozhranie umožňuje nastavenie zariadenia a jeho manažment. MTG-100R má dosah až 100 metrov. Je necitlivé na interferencie z Bluetooth , Wi-Fi a 2,4 GHz zariadení. Digitálne zakódovaný prenos vám zaručí bezpečný prenos audio signálu. Zabudované automatické vypnutie šetrí batériu počas nečinnosti.Technická špecifikácia:- Frekvenčný rozsah: EU 863 -864 MHz / USA 926 - 928 MHz - Oscilačný mód: PLL syntetizovaný- Prednastavené kanály: 16- Prepinateľná šírka pásma: 2MHz- Citlivosť: -90dBm- Dosah: 100m- Frekvenčná odozva: 50Hz – 10 kHz- Batéria: Zabudovaná vysokokapacitná, lítiovo-polymérová, nabíjateľná batéria- Výdrž batérie: >12 hodín- Rozmery: 45x84x21 mm- Hmotnosť: 65g | MTG-100 průvodcovský systém
Profesionální tlumočnický a průvodcovský systém MTG-100 je připravený pro různorodé aplikace jako jsou konference, překladatelé pro různé jazyky, vzdělávací instituce, turistické průvodce, soudní síně, pomocné odposlechy. Systém je provozovaný ve volném UHF pásmu 863-865Mhz v digitální kvalitě pro čistý audio zvuk a spolehlivý přenos.
 
Přichystáno je 16 přepínatelných frekvencí, které zaručí nerušený příjem i při využití u více skupin na jednom místě. Systém lze provozovat na zabudované nabíjecí akumulátory nebo standardní AA baterie.
| Vysílač a přijímač
MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy

MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

Odkazy k výrobku MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom | Sprievodcovské a tlmočnícke systémy

Komentáre ku tovaru MIPRO MTG-100R tlmočnícky systém - prijímač s akumulátorom

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).