ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO MT-92A

MIPRO MT-92A | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 1
Skladom

MIPRO MT-92A

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MT-92A Záruka: 24 mesiacov
Bezdrátový stolní vysílač, tento přístroj zařídí bezdrátový přenos vysílaného signálu do přijímačů.
360 € vč. DPH
Cena bez DPH: 297,52 €
Pôvodne: 370 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 3 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MT-92A | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Popis MIPRO MT-92A

Bezdrátový stolní vysílač, tento přístroj zařídí bezdrátový přenos vysílaného signálu do přijímačů.

Bezdrôtový stolný vysielač, tento prístroj zariadi bezdrôtový prenos vysielaného signálu a je možné ho využiť s prijímačmi ACT-311B, ACT-312B, ACT-717B, ACT-727B, ACT-747B, MRM-70B, MRM-72B a mobilnými PA systémami so zabudovaným prijímačom. Vysielač má 16 prednastavených frekvencií a je možné ho jednoducho a rýchlo meniť pomocou tlačidla. LED indikátor, ktorý zobrazuje prítomnosť a kvalitu RF a AF signálu. Prepínateľný výstupný výkon vysielania v rozmedzí LOW 100mW a HIGH 500mW. Poskytuje +48V Phantómové napájanie pre kondenzátorové mikrofóny.Technická špecifikácia:- Frekvenčný rozsah: UHF 6A 620-644 MHz- Šírka pásma: 24 MHz- Oscilačný mód: PLL syntéza- Rozostup kanálov:25 kHz- Modulácia: FM - Frekvenčná odozva: 80 Hz – 15 kHz- T.H.D.: <0,5%- Audio vstup: XLR a aJack 6,3 mm – kombo konektor- Vstupná citlivosť: prepínač Mic alebo Line úrovne- Phantómové napájanie: prepínač ON/OFF- Displej: AF indikácia, AF indikácia, RF Hi/Low vysielací indikátory, čísla kanálu- Konektor pre externú anténu: 1 x TNC (50 Ohm impedancia)- Rozmery: 210 x 44 x 206 mm- Hmotnosť: 1,1 kg | Antenní systém
Anténní příslušenství je navrženo tak, aby zvyšovalo intenzitu a stabilitu signálu na delší vzdálenosti přenášeného signálu. Přichystané jsou přídavné aktivní/pasívní antény s charakteristikou směrovou-všesměrovou-kruhovou, slučovače pro vícekanálový provoz přijímačů u náročných aplikací, zesilovače přijímaného signálu pro zvýšení stability přijímaného nebo vysílané signálu.
| Antenní komponenty
0 1 0 0
MIPRO MT-92A | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Komentáre ku tovaru MIPRO MT-92A

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).