ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku

MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 1
Skladom

MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MPB-30 Záruka: 24 mesiacov
MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku
117 € vč. DPH
Cena bez DPH: 96,69 €
Pôvodne: 118,52 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Popis MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku

MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku

Optimalizovaný vo 470-960 MHz frekvenčnom pásme, pracuje s AD-708 anténový deličom na detekciu a automatickú kompenzáciu straty signálu. Ponúka 0-14 dB zisk. S externým napájaním je vnútorný booster nezávisle napájaný . To umožňuje komplikované anténne systémy pracujúce efektívne. Bez externého napájania funguje na 8V DC dodávané z MIPRO ACT prijímačov a má stabilný zisk 13 dB.Technická špecifikácia: - Frekvenčný rozsah: 470-960 MHz- Zisk: 0-14 dBi- IIP3: +18 dBm- Impedancia: 50 ohm- Vstupné napájanie: 12-24V DC- Regulovaný výstup: 8V DC- Konektory: 2x TNC, 2,0 mm DC jack x1- Rozmery: 90x25x55 mm- Hmotnosť: 100 g | Antenní systém
Anténní příslušenství je navrženo tak, aby zvyšovalo intenzitu a stabilitu signálu na delší vzdálenosti přenášeného signálu. Přichystané jsou přídavné aktivní/pasívní antény s charakteristikou směrovou-všesměrovou-kruhovou, slučovače pro vícekanálový provoz přijímačů u náročných aplikací, zesilovače přijímaného signálu pro zvýšení stability přijímaného nebo vysílané signálu.
| Antenní komponenty
0 1 0 0
MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Komentáre ku tovaru MIPRO MPB-30 Anténový zosiňovač s ovládaním zisku

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).