• Registrácia

MIPRO MM-202C

MIPRO MM-202C | Konferenčné mikrofóny - 1
Skladom

MIPRO MM-202C

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MM-202C Záruka: 24 mesiacov
MM-202C je mikrofón na husom krku s kondenzátorovou mikrofónovou kapsulou a smerovou charakteristikou
115 € vč. DPH
Cena bez DPH: 95,83 €
Pôvodne: 115,22 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MM-202C | Konferenčné mikrofóny

Popis MIPRO MM-202C

MM-202C je mikrofón na husom krku s kondenzátorovou mikrofónovou kapsulou a smerovou charakteristikou

MM-202C je mikrofón na husom krku s kondenzátorovou mikrofónovou kapsulou a smerovou charakteristikou. Priemer mikrofónovej kapsule je 10mm a má široký dynamický rozsah s prirodzene čistým zvukom. Tenký dizajn je vhodný pre rečnícke pulty. Nastavenie je možné v rozsahu 110° hore a dole a 300° doľava/doprava. Izolácia proti nárazom minimalizuje vibrácie. Mikrofón je možné pripojiť k bodypackom MIPRO alebo pomocou redukcie MJ-53 na klasický mikrofónový kábel. Napájanie je fantómové 48V. Dľžka mikrofónu je 600 mm. Hmotnosť 38g. Čierna farbaTechnická špecifikácia:- Smerová charakteristika, priemer 10mm- Frekvenčná odozva: 50Hz-18 kHz- Citlivosť: -46 dBv- Max. SPL: 142 dB- Konektor: TA4F 4 PIN- Farba: Čierna- Dĺžka 600 mm-Hmotnosť: 38 g | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Kabelové mikrofony
MIPRO MM-202C | Konferenčné mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO MM-202C

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).