ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO MM-109

MIPRO MM-109 | Vokálne dynamické mikrofóny - 1

MIPRO MM-109

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MM-109 Záruka: 24 mesiacov
Ručný káblový mikrofón MM-109 je osadený dynamickou mikrofónovou hlavou MU-59
97 € vč. DPH
Cena bez DPH: 80,17 €
Pôvodne: 98,15 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MM-109 | Vokálne dynamické mikrofóny

Popis MIPRO MM-109

Ručný káblový mikrofón MM-109 je osadený dynamickou mikrofónovou hlavou MU-59

Ručný káblový mikrofón MM-109 je osadený dynamickou mikrofónovou hlavou MU-59 s hyperkardioidnou charakteristikou, ktorá minimalizuje nežiadúci šum na pozadí a je extrémne odolná proti spätnej väzbe. Telo mikrofónu je osadené vypínačom ON/OFF a je vyrobené zo zliatiny zinku a minimalizuje manipulačný hluk. Špeciálna kovová mriežka s integrovanou molitánovou ochranou a je možné túto mriežku rozobrať a jednoducho vyčistiť. Mikrofón je vhodný pre spev a hovorené slovo.Mikrofón má ešte viac zúžené snímanie vo svojom smere , ale čiastočne sníma aj zo zadnej strane. Musí byť presne natočený k zdroju zvuku. Používa sa často v akusticky nevyhovujúcich priestoroch, aby bolo čo najviac potlačené snímanie jeho okolia.Technická špecifikácia:- Konštrukcia: Odliatok zo zinkovej zliatiny- Charakteristika: Hyperkardioida- Snímač: Dynamický- Frekvenčná rozsah: 50 Hz – 18 kHz- Citlivosť: -54 dBV- S/N pomer: 69 dB- Výstupná impedancia: 400Ohm- Rozmery: 51x204 mm- Hmotnosť: 348gBalenie obsahuje:- Mikrofón MM-109- Mikrofónový držiak- Prepojovací kábel 3m XLR – JACK 6,3 mm Mono- Koženkové prepravné púzdro | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Kabelové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO MM-109 | Vokálne dynamické mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO MM-109

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).