• Registrácia

MIPRO MI-808R IEM prijímač

MIPRO MI-808R IEM prijímač | Komponenty pre In-Ear monitoring - 1
MIPRO MI-808R IEM prijímač | Komponenty pre In-Ear monitoring - 2
MIPRO MI-808R IEM prijímač | Komponenty pre In-Ear monitoring - 3
MIPRO MI-808R IEM prijímač | Komponenty pre In-Ear monitoring - 4
Skladom

MIPRO MI-808R IEM prijímač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MI-808R Záruka: 24 mesiacov
MIPRO MI-808R profesionálny IEM prijímač
376 € vč. DPH
Cena bez DPH: 313,33 €
Pôvodne: 382,22 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 3 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MI-808R IEM prijímač | Komponenty pre In-Ear monitoring

Popis MIPRO MI-808R IEM prijímač

MIPRO MI-808R profesionálny IEM prijímač

MIPRO MI-808 je IEM (in-ear monitor) systém vytvorený pre vystupovanie na pódiu. Má veľké možnosti čo sa týka frekvencií, taktiež pracuje v 24Hz pásme so 16timi voliteľnými frekvenciami. Vylepšená dvojitá anténa eliminuje výpadky signálu a zlepšuje stabilitu prenosu. Môže fungovať v móde stereo alebo mono. Má numerický LED displej s automatickým režimom šetrenia energie. Tlačidlo On/Off a indikátor RF signálu. Dlhodobú výdrž zabezperčujú obvody napájané z 2 AA batérií. Silný magnéziový obal. Tažko poškoditeľné, mäkké antény. Technická špecifikácia:- Frekvenčný rozsah: 620-874 MHz- Oscilačný mód: PLL syntetizovaný- ACT synchronizácia- Šírka pásma: 24MHz- Citlivosť: >58 dB- Skreslenie: < 0,5%- Výstupný konektor: 3,5 mm stereo jack- Impedancia slúchadla: 16 ohm- Dosah: 100m- Frekvenčná odozva: 80Hz – 15 kHz- Batéria: 2x AA batérie- Rozmery: 65x105x25,5 mm- Hmotnosť: 128g- Vysielač:MI-808T | IN-EAR systémy
In-Ear systémy vám umožní dokonalý poslech vašeho hlasu nebo zvuku celé kapely a hudebních nástrojů. Při vystoupení nebo zkoušce můžete ihned napravit případné nedostatky ve vašem výkonu. Váš osobní zvukař vám přesně pošle do In-Ear sluchátek to co potřebujete slyšet a bezdrátová technologie Mipro zařídí spolehlivý přenos tohoto signálu.
 
MIPRO MI-808 řada
- analogový přenos v UHF pásmu
- 16 přednastavených frekvencí
 
MIPRO MI-909
- digitální přenos v UHF pásmu
- 216 přednastavených frekvencí
 
Užívejte si volnost s bezdrátovým systémem Mipro MI-808 nebo MI-909.
 
K In-Ear systémům Mipro doporučujeme sluchátka Westone.
| In-Ear Analog
MIPRO MI-808R IEM prijímač | Komponenty pre In-Ear monitoring

Komentáre ku tovaru MIPRO MI-808R IEM prijímač

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).