• Registrácia

MIPRO MI-808 IEM In-Ear monitoring set

MIPRO MI-808 IEM In-Ear monitoring set | Bezdrátové systémy - 1
Skladom

MIPRO MI-808 IEM In-Ear monitoring set

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MI-808TR Záruka: 24 mesiacov
Mipro MI-808 série je profesionální stereo bezdrátový In-Ear (osobní odposlech). Tento bezdrátový In-Ear se řadí mezí špičkový systémy v dané oblasti.
614 € vč. DPH
Cena bez DPH: 511,67 €
Pôvodne: 614,44 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 15 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MI-808 IEM In-Ear monitoring set | Bezdrátové systémy

Popis MIPRO MI-808 IEM In-Ear monitoring set

Mipro MI-808 série je profesionální stereo bezdrátový In-Ear (osobní odposlech). Tento bezdrátový In-Ear se řadí mezí špičkový systémy v dané oblasti.

Mipro MI-808 séria je profesionálny stereo bezdrôtový In-Ear. Tento bezdrôtový In-Ear sa radí medzi špičkové systémy v danej oblasti a zahrnuje najmodernejšie technológie a vysoko kvalitné prevedenie.Tento systém je možné využiť na veľkých ale aj menších koncertoch , klubových akciách, v štúdiách.Vyspelá technológia a výrobná presnosť pri audio vysielacích obvodoch zaručuje maximálnu spoľahlivosť prenášaného signálu s minimalizáciou nežiadúceho rušenia. Vysoká zvuková kvalita a čitateľnosť prenášaného audio signálu vďaka zabudovanému dynamickému kompanderu potláčajúcemu nežiaduci šum a zvyšujúcemu celkovú dynamiku. Prekvapí vás ohromná kvalita, ktorú dostanete do uší!MIPRO MI-808TBzedrôtový stereo In-Ear vysielač. Systém je určený pre profesionálne aplikácie ako sú živé vystúpenia. Technická špecifikácia:- Frekvenčný rozsah: 620-874 MHz- Oscilačný mód: PLL syntetizovaný- ACT synchronizácia- Šírka pásma: 24MHz- FM stereo modulácia- Výstupný výkon: Minimum-10mW / maximum:-<100mW- Citlivosť: >58 dB- Skreslenie: < 1%- Vstupný konektor: Line level x2, XLR, 6,3 mm combo jack- Výstupný konektor: 6,3 mm stereo jack s ovládaním hlasitosti- Impedancia výstupu pre slúchadlo: 16 ohm- Anténny konektor: TNC (50 ohm)- Frekvenčná odozva: 80Hz – 15 kHz- Napájanie: DC 12-15V- Rozmery: 210x44x206mm- Hmotnosť: 1,1kgMIPRO MI-808RBezdrôtový In-Ear prijímač. Plne diverzitná technológia pre optimálny a kvalitný príjem.Technická špecifikácia:- Frekvenčný rozsah: 620-874 MHz- Oscilačný mód: PLL syntetizovaný- ACT synchronizácia- Šírka pásma: 24MHz- Citlivosť: >58 dB- Skreslenie: < 0,5%- Výstupný konektor: 3,5 mm stereo jack- Impedancia slúchadla: 16 ohm- Dosah: 100m- Frekvenčná odozva: 80Hz – 15 kHz- Batéria: 2x AA batérie- Rozmery: 65x105x25,5 mm- Hmotnosť: 128g- Vysielač:MI-808T | IN-EAR systémy
In-Ear systémy vám umožní dokonalý poslech vašeho hlasu nebo zvuku celé kapely a hudebních nástrojů. Při vystoupení nebo zkoušce můžete ihned napravit případné nedostatky ve vašem výkonu. Váš osobní zvukař vám přesně pošle do In-Ear sluchátek to co potřebujete slyšet a bezdrátová technologie Mipro zařídí spolehlivý přenos tohoto signálu.
 
MIPRO MI-808 řada
- analogový přenos v UHF pásmu
- 16 přednastavených frekvencí
 
MIPRO MI-909
- digitální přenos v UHF pásmu
- 216 přednastavených frekvencí
 
Užívejte si volnost s bezdrátovým systémem Mipro MI-808 nebo MI-909.
 
K In-Ear systémům Mipro doporučujeme sluchátka Westone.
| In-Ear Analog
0 1 0 0
MIPRO MI-808 IEM In-Ear monitoring set | Bezdrátové systémy

Komentáre ku tovaru MIPRO MI-808 IEM In-Ear monitoring set

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).