• Registrácia

MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér

MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér | Bezdôtové ozvučovacie PA systémy - 1
Skladom

MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér

Značka: MIPRO Katalógové číslo: DPM-3 Záruka: 24 mesiacov
MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér v modulárnom dizajne
229 € vč. DPH
Cena bez DPH: 189,26 €
Pôvodne: 232,96 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 10 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér | Bezdôtové ozvučovacie PA systémy

Popis MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér

MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér v modulárnom dizajne

DPM-3 nahráva z priameho vstupu na SD kartu alebo USB. Môže opakovať určitý úsek pri výučbe jazyka. Jedna stopa môže byť vymazaná počas prehrávania. Skladby sa môžu triediť za pomoci zložiek. DPM-3 má zabudovaný ekvalizér, na ktorom je možné upravovať basy, výšky a ostatné pásma. Balenie obsahuje bezdrôtové diaľkové ovládanie. Pasuje pre MA-505, MA-708 a MA-808. | Mobilní PA systémy Mobilní ozvučovací aktivní systémy, které pracují na zabudované nabíjecí akumulátory nebo na elektrickou síť. Výkony od 40W až po 267W. | MA CD-MP3-USB přehrávače
0 1 0 0
MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér | Bezdôtové ozvučovacie PA systémy

Komentáre ku tovaru MIPRO DPM-3 USB/SD prehrávač a rekordér

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).