• Registrácia

MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa

MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 1
Skladom

MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa

Značka: MIPRO Katalógové číslo: AT-90W Záruka: 24 mesiacov
MIPRO AT-90Wa širokopásmová, prijímacia aj vysielacia anténa
539 € vč. DPH
Cena bez DPH: 449,17 €
Pôvodne: 547,78 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 3 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Popis MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa

MIPRO AT-90Wa širokopásmová, prijímacia aj vysielacia anténa

MIPRO AD-90Wa je smerová anténa pre profesionálne prijímanie aj vysielanie. Je optimalizovaná pre 470-1000MHz. Má 4-6 dBi zisk čo je ideálne pre špecifické inštalácie. Jednoducho ju rozoznáte podľa jej W tvaru.Má dva vstupné konektory: TX/RX konektor môže byť pripojený na vysielač alebo prijímač, avšak ak je pripojená na prijímač odporúča sa použiť krátky koaxiálny kábel. RX konektor (nemôže byť pripojený na vysielač) má zabudovaný 12dB zisk nastaviteľný „booster“ a to umožňuje zväčšený prijímací rozsah a kompenzuje stratu signálu v koaxiálnom kábly.Technická špecifikácia: - Frekvenčný rozsah: 470-1000 MHz- Zisk antény: 4-6 dBi- Zisk z boostru: RX konektor: 0-12 nastaviteľný zisk; TX/RX konektor: 0dB- VSWR vstup/výstup: ?2:1- Spotreba energie: RX konektor: 1,3mW /8V DC ; TX konektor: 0mW- Impedancia: 50 ohm- Konektory: 2x TNC samica- Rozmery: 319x270x25 mm- Hmotnosť: 430g | Antenní systém
Anténní příslušenství je navrženo tak, aby zvyšovalo intenzitu a stabilitu signálu na delší vzdálenosti přenášeného signálu. Přichystané jsou přídavné aktivní/pasívní antény s charakteristikou směrovou-všesměrovou-kruhovou, slučovače pro vícekanálový provoz přijímačů u náročných aplikací, zesilovače přijímaného signálu pro zvýšení stability přijímaného nebo vysílané signálu.
| Antenní komponenty
MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Alternatívy pre MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa

Nie je MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa tovar ktorý ste hľadal? Skúste si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžete tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiPríslušenstvo bezdrôtových systémov.

MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa
535 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO AT-70Wa smerová aktívna i pasívna anténa
492 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Komentáre ku tovaru MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).