• Registrácia

MIPRO AT-70Wa - 1

MIPRO AT-70Wa - 1 | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 1

MIPRO AT-70Wa - 1

Značka: MIPRO Katalógové číslo: AT-70W-1 Záruka: 24 mesiacov
Všesmerová pasívna aj aktívna anténa AT-70Wa.
295 € vč. DPH
Cena bez DPH: 245,83 €
Pôvodne: 249,81 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO AT-70Wa - 1 | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Popis MIPRO AT-70Wa - 1

Všesmerová pasívna aj aktívna anténa AT-70Wa.

Všesmerová pasívna aj aktívna anténa AT-70W. Ideálne využitie a výrazné zlepšenie pre viackanálové fungovanie bezdrôtových mikrofónových systémov a zlepšenie vysielaného signálu k in-ear zariadeniam. Anténa je osadená 2x TNC konektormi RX so zosilovačom pre príjem signálu so ziskom 12 dB. TX konektor pre vysielanie signálu má zisk 0dB. Pri umiestnení antény vertikálne je uhol vyžarovanie 80° a horizontálne 140°. Zisk antény je 2-4 dBi. V spodnej časti je umiestnený otvor na mikrofónový stojan a na pevnú inštaláciu je vhodná držiak MS-90. Nová anténa je vodotesná a je určená ako pre vnútorné tak aj pre vonkajšie aplikácie. Cena je za jeden kus.Frekvenčný rozsah 470 MHz-1000MHz.Rozmery antény: 337 x 266 x 40 mmHmotnosť: 577g | Antenní systém
Anténní příslušenství je navrženo tak, aby zvyšovalo intenzitu a stabilitu signálu na delší vzdálenosti přenášeného signálu. Přichystané jsou přídavné aktivní/pasívní antény s charakteristikou směrovou-všesměrovou-kruhovou, slučovače pro vícekanálový provoz přijímačů u náročných aplikací, zesilovače přijímaného signálu pro zvýšení stability přijímaného nebo vysílané signálu.
| Antenní komponenty
0 1 0 0
MIPRO AT-70Wa - 1 | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Komentáre ku tovaru MIPRO AT-70Wa - 1

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).