• Registrácia

MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa

MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 1
MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 2
Skladom

MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa

Značka: MIPRO Katalógové číslo: AT-100 Záruka: 24 mesiacov
MIPRO AT-100 širokopásmová kruhovo polarizovaná anténa
535 € vč. DPH
Cena bez DPH: 445,83 €
Pôvodne: 698,15 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Popis MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa

MIPRO AT-100 širokopásmová kruhovo polarizovaná anténa

MIPRO AT-100 je aktívna anténa. Je dizajnovaná pre profesionálne stageové použitie a obrovsky zvyšuje signál a stabilitu, redukuje výpadky signálu a skreslenia spôsobené polarizáciou. Predná strana je centrum pre vertikálnu aj horizontálnu polarizáciu. Kruhovo polarizovaná anténa efektívne redukuje straty polarizácie a zosilňuje signál. Optimálne riešenie pre 470-1000 MHz šírku pásma s 4-8 dBi ziskom. Ideálna aplikácia zahŕňa bezdrôtové mikrofóny alebo bezdrôtové monitorové systémy. Má zabudované dva konektory: jeden TX/RX signálový konektor pre prijímač alebo vysielač. Ďalší iba RX prijímací konektor so zabudovaným 12 dB ziskovým boostrom. Je vodotesná a odolná voči vplyvom počasia a teda je ideálna aj pre vonkajšie použitie.Technická špecifikácia: - Frekvenčný rozsah: 470-1000 MHz- Zisk antény: 6-8 dBi- Kruhová polarizácia- 3-dB Beam-širka: 72°- Zisk z boostru: RX konektor: 12 nastaviteľný zisk; TX/RX konektor: 0dB- VSWR vstup/výstup: ?2:1- Spotreba energie: RX konektor: 1120W /8V DC ; TX konektor: 0mW- Impedancia: 50 ohm- Konektory: 2x TNC samica- Rozmery: 350x350x225 mm- Hmotnosť: 1,5kg | Antenní systém
Anténní příslušenství je navrženo tak, aby zvyšovalo intenzitu a stabilitu signálu na delší vzdálenosti přenášeného signálu. Přichystané jsou přídavné aktivní/pasívní antény s charakteristikou směrovou-všesměrovou-kruhovou, slučovače pro vícekanálový provoz přijímačů u náročných aplikací, zesilovače přijímaného signálu pro zvýšení stability přijímaného nebo vysílané signálu.
| Antenní komponenty
0 1 0 0
MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Alternatívy pre MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa

Nie je MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiPríslušenstvo bezdrôtových systémov.

MIPRO AT-70Wa smerová aktívna i pasívna anténa
492 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO AT-90Wa Pasívna aj aktívna anténa
539 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 3 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Komentáre ku tovaru MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).