• Registrácia

MIPRO ACT-8Ha Širokopásmový digitálny mikrofón

MIPRO ACT-8Ha Širokopásmový digitálny mikrofón | Vysielače - 1
Skladom

MIPRO ACT-8Ha Širokopásmový digitálny mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-8Ha Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-8Ha Profesionálny, bezdrôtový, širokopásmový, digitálny, ručný mikrofón
1 483 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 235,83 €
Pôvodne: 1 507,04 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-8Ha Širokopásmový digitálny mikrofón | Vysielače

Popis MIPRO ACT-8Ha Širokopásmový digitálny mikrofón

MIPRO ACT-8Ha Profesionálny, bezdrôtový, širokopásmový, digitálny, ručný mikrofón

MIPRO ACT-8Ha je ručný bezdrôtový, nabíjateľný, širokopásmový mikrofón. Je to odolný mikrofón s kovovým telom a viacvrstvovou mriežkou, ktorá chráni kapsulu proti nárazom, kotúľaniu sa a praskaniu. LCD displej zobrazuje dôležité informácie ako stav batérie, kanál, stav kódovania a chybové hlásenia. Vymeniteľná kapsula s prémiovým kondenzátorovými alebo dynamickými možnosťami. Táto kapsula prémium série zaručuje vysokú kvalitu, široký dynamický rozsah, rýchlu odozvu, dobrú odolnosť voči spätnej väzbe a presnú zvukovú charakteristiku. Poistka na vypínači zaručí že si mikrofón omylom nevypnete počas vystúpenia. Automatický (auto) režim aktivuje stíšenie ak je mikrofón namierený k zemi. Nabíjateľná lítiovo polymérová batéria sa jednoducho vymieňa a udržiava.Vlastnosti mikrofónu ACT-80HC:- Pásmo UHF- LCD displej- Extrémne tiché vypnutie a zapnutie- Kondenzátorová kardioidná mikrofónová kapsula- Robustné, kovové a ergonomické telo - Ochrana proti spätnej väzbe- Ochranná mriežka z kaleného pletiva a vnútorne osadeným molitánom- Mikrofónová kapsula s prepínačom +6dB, +3dB, 0dB- Dosah až 100mTechnické údaje:- Vysielací výkon: 10mW/50 mW- Frekvenčný rozsah: 480-544MHz (US a EU), 540-604MHz (US & EU), 636-700MHz (EU),696-760MHz (EU), 760-824MHz- Šírka pásma: 64 MHz- Vyžarovanie: <-60dBc- Typ snímaču: kapsula MU-90/MU-80 ECM alebo MU-59 Dynamická- Typ batérií: 1x ICR 18500 nabíjateľná lítiová batéria- Rozmery: 50 x 250 mm- Hmotnosť:281g | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-8 Series Profesionální digitální bezdrátové systémy určené pro náročné live aplikace. Pásmo UHF.
MIPRO ACT-8Ha Širokopásmový digitálny mikrofón | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-8Ha Širokopásmový digitálny mikrofón

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).