• Registrácia

MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón

MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače - 1
MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače - 2
Skladom

MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-72H Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-72H Profesionálny bezdrôtový ručný mikrofón na 2x AA batérie.
318 € vč. DPH
Cena bez DPH: 265 €
Pôvodne: 323,33 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 18 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Popis MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón

MIPRO ACT-72H Profesionálny bezdrôtový ručný mikrofón na 2x AA batérie.

MIPRO ACT-72H je ručný bezdrôtový mikrofón zo série „Professional“ od Mipra. Je to odolný mikrofón s telom z horčíkovej zliatiny a viacvrstvovou mriežkou, ktorá chráni kapsulu proti nárazom, kotúľaniu sa a praskaniu. Vymeniteľná kapsula s prémiovým kondenzátorovými alebo dynamickými možnosťami. Táto kapsula prémium série zaručuje vysokú kvalitu, široký dynamický rozsah, rýchlu odozvu, dobrú odolnosť voči spätnej väzbe a presnú zvukovú charakteristiku. Poistka na vypínači zaručí že si mikrofón omylom nevypnete počas vystúpenia. LCD displej zobrazuje dôležité parametre a stav batérie. Obvody sú spracované tak aby vydržali pracovať 16 hodín z jedného páru AA batérií. Vlastnosti mikrofónu ACT-72H:- Pásmo UHF- LCD displej- Extrémne tiché vypnutie a zapnutie- Kondenzátorová kardioidná mikrofónová kapsula- Robustné a ergonomické telo - Vypínač ON/OFF - Ochrana proti spätnej väzbe- Ochranná mriežka z kaleného pletiva a vnútorne osadeným molitánom- Mikrofónová kapsula s prepínačom +6dB, +3dB, 0dB,-3dB a -6 dB- Napájanie z 2x AA batérií- Dosah až 100mTechnické údaje:- Vysielací výkon: 10mW/50 mW- Frekvenčný rozsah: 480 – 934 MHz- Úroveň akustického tlaku: 142dB SPL- Šírka pásma: 24 MHz- Vyžarovanie: <-55dBc- Typ snímaču: kapsula MU-90/MU-80 ECM alebo MU-59 Dynamická- Typ batérií: 2x AA alkalické- Rozmery: 50 x 258 mm- Hmotnosť:292g | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-7 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro náročné live aplikace.
0 1 0 0
MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-72H Bezdrôtový ručný mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).