• Registrácia

MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač

MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač | Prijímače - 1
Skladom

MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-71 Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-71 Bezdrôtový širokopásmový jednokanálový prijímač v pásme UHF
371 € vč. DPH
Cena bez DPH: 309,17 €
Pôvodne: 377,41 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 3 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač | Prijímače

Popis MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač

MIPRO ACT-71 Bezdrôtový širokopásmový jednokanálový prijímač v pásme UHF

ACT 7 séria od MIPRA je vyvinutá tak aby vyhovovala zmenám v Európskych a Amerických telekomunikačných nariadeniach. Všetky vysielače a prijímač tejto série využívajú 72MHz.MIPRO ACT-71 je profesionálny jednokanálový prijímač zo série „Professional“ od MIPRA. Je možnosť ho namontovať do racku a má veľkosť 1/2U. Odolná konštrukcia z kovu výborne odvádza teplo. Vylepšené RF obvody rapídne znižujú vyžarovanie a vytvárajú vysokú stabilitu prenosu.Vylepšené RF a IF obvody zlepšujú proti interferenčnú charakteristiku a zvyšujú počet voľných kanálov. Zariadenie umožňuje vyberať z pomedzi 400 prednastavených kanálov. 1 set je určený pre používateľom definovanú skupinu, do ktorej je možné uložiť až 16 kanálov.Farebný displej VFD je výborne čitateľný aj za denného svetla a v noci sa svetlosť automaticky zníži.Ovládanie je intuitívne a jednoduché pomocou otočného tlačidla. Indikátor rušenia vám pomôže presne nastaviť váš kanál. Možnosť prepínať medzi troma úrovňami výstupu je skvelá pre nastavenie toho najlepšieho zvuku. Technická špecifikácia:- Jednokanálový prijímač- Vyhotovenie konštrukcie: EIA – Standard 19“ 1/2U rackové prevedenie - Farebný VFD displej- 400 prednastavených kanálov- Ladenie pomocou PLL syntézy s maximálnym dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením- Dvojitý obvod "PiloTone & NoiseLock" na minimalizovanie rušenia- Funkcia ACT pre jednoduché synchronizovanie vysielača a prijímača- Výstupné symetrické konektory XLR a nesymetrické- Odporúčané vysielače: ACT-70H ručný mikrofón a ACT-70T BodypackParametre:- Rozsah frekvencií: UHF 482-698 MHz (US), UHF 480-874 MHz (EU) - Šírka pásma: 72MHz- Frekvenčná odozva: 50 Hz – 18kHz, - Maximálna úroveň výstupu: Symtricky: +16dBV / 0dBV / - 6dBV; Nesymetricky: +10dBV / 0dBV / -6dBV- S/N pomer: >108dB (A) - Prijímací mód: True diversity- Citlivosť : 6dBµV - Napájanie: Zabudované 100 - 240V striedavý prúd- Spotreba energie: 8W- Rozmery: 210x44x230 mm (ŠxVxH)- Hmotnosť: 1,4kg | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-7 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro náročné live aplikace.
0 1 0 0
MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač | Prijímače

Alternatívy pre MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač

Nie je MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiPrijímače.

MIPRO ACT-72 Bezdrôtový dvojkanálový prijímač
851 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO ACT-74 Bezdrôtový štvorkanálový prijímač
1 494 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 6 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO AT-100 aktivní i pasivní anténa
535 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač | Prijímače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-71 Bezdrôtový jednokanálový prijímač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).