• Registrácia

MIPRO ACT-7 VOCAL SET DUAL

MIPRO ACT-7 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1

MIPRO ACT-7 VOCAL SET DUAL

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT7272xACT7H Záruka: 24 mesiacov
Profesionálny dvojkanálový bezdrôtový mikrofónový set.
1 314 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 095 €
Pôvodne: 1 314,44 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-7 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis MIPRO ACT-7 VOCAL SET DUAL

Profesionálny dvojkanálový bezdrôtový mikrofónový set.

Profesionálny dvojkanálový bezdrôtový mikrofónový set. Nová trieda ACT-7 prináša nové prvky do bezdrôtových technológií s minimalizáciou nežiadúceho rušenia a vysoko kvalitným audio prenosom. Prijímač ACT-727, bezdrôtový ručný mikrofón. Má viacúčelové využitie ako aj pre spev tak aj pre hovorené slovo.Obsah balenia:- Prijímač ACT-727- 2x Vysielač ACT-7H- Kábel Jack 6,3mm na Jack 6,3mm- Plastový kufrík na prepravu- Napájací euro kábel (230V)- Dve antény- Návod na použitieTechnická špecifikácia prijímača ACT-727:- Dvojkanálový prijímač- Vyhotovenie obalu: EIA – Standard 19“ 1/2U rackové prevedenie - Farebný VFD displej- 104 prednastavených kanálov- Prijímací mód: True diversity- „Autoscan“ pre automatické preskočenie rušeného pásma- Ladenie pomocou PLL syntézy s maximálnym dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením- Dvojitý obvod "PiloTone & NoiseLock" na minimalizovanie rušenia - Funkcia ACT pre jednoduché synchronizovanie vysielača a prijímača- Výstupné symetrické konektory XLR- Výstupné nesymetrické Jack 6,3mm konektoryParametre prijímača ACT-727:- Rozsah frekvencií: 480-934 MHz - Šírka pásma: 24MHz- Frekvenčná odozva: 50 Hz – 18kHz- Maximálna úroveň výstupu: Symtricky: +16dBV / 0dBV / - 6dBV; Nesymetricky: +10dBV / 0dBV /- 6dBV- S/N pomer: >105dB (A)- Harmonické skreslenie: - Citlivosť : 6dBµV - Napájanie: Zabudované 100 - 240V striedavý prúd- Spotreba energie: 8W- Rozmery: 210x44x230 mm (ŠxVxH)- Hmotnosť: 1,8kgVlastnosti mikrofónu ACT-7H:- Robustné telo z magnéziovej zliatiny- Štandardná superkardioidná kondenzátorová kapsula- Jednoduchá výmena za dynamickú kapsulu MU-39- Jednoduché zladenie s prijímačom funkciou ACT- LCD displej ukazuje stav batérie v 4 dielikoch- Na dve AA alkalické batérie až 20 hodín funkčnosti- Šírka pásma: 24 MHz- Frekvenčný rozsah: 480-934 MHz- Výstupný výkon: 10-30mW- Vyžarovanie: <-55dBc- Max. vstupná hladina: 140dB SPL- Rozmery: 50 x 262 mm- Hmotnosť: 260g | Kompletní systémy
V této kategorii naleznete kompletně sestavené profesionální bezdrátové systémy pro live aplikace i pevné instalace.
| Zpěvový set
0 1 0 0
MIPRO ACT-7 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-7 VOCAL SET DUAL

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).