• Registrácia

MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD

MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD | Bezdrôtové sety s bodypackem - 1
MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD | Bezdrôtové sety s bodypackem - 2

MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT747ACT7TX4 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový štvorkanálový profesionálny set s opaskovými vysielačomi (bodypackmi).
2 314 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 928,33 €
Pôvodne: 2 314,44 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD | Bezdrôtové sety s bodypackem

Popis MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD

Bezdrôtový štvorkanálový profesionálny set s opaskovými vysielačomi (bodypackmi).

Bezdrôtový štvorkanálový profesionálny set s opaskovými vysielačomi (bodypackom). Táto zostava je určená na pripojenie náhlavných, klopových a nástrojových mikrofónov. Bodypacky sú kompatibilné s mikrofónmi Mipro. Prípojný konektor je mini XLR 4-pin. ACT-7 séria prináša profesionálne zariadenia so zlepšenými audio obvodmi pre kvalitný audio signál a zvýšenie kvality bezdrôtového prenosu. Prijímač ACT-747 má užívateľsky príjemné menu a VFD farebný displej s výbornou čitateľnosťou. Systém umožňuje vyberať medzi 104 frekvenciami, ktoré sú rozdelené do 11 bánk. Opaskový vysielač ACT-50T má kompaktné rozmery, LCD displej pre kontrolu batérií, vypínač ON/OFF. Celý systém je vyrobený z extrémne odolnej zliatiny. Rýchle a jednoduché synchronizovanie medzi vysielačom a prijímačom funkciou ACT.Tento systém je určený pre profesionálne náročné live aplikácie a pevné inštalácie.Balenie obsahuje:- Prijímač ACT-747- 2x Vysielač ACT-7T- Napájací adaptér- 2x Anténa- Návod na použitieTechnická špecifikácia prijímača ACT-747:- Štvorkanálový prijímač- Vyhotovenie obalu: EIA – Standard 19“ 1/2U rackové prevedenie - Farebný VFD displej- 4x 104 prednastavených kanálov- Prijímací mód: True diversity- „Autoscan“ pre automatické preskočenie rušeného pásma- Ladenie pomocou PLL syntézy s maximálnym dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením- Dvojitý obvod "PiloTone & NoiseLock" na minimalizovanie rušenia - Funkcia ACT pre jednoduché synchronizovanie vysielača a prijímača- Výstupné symetrické konektory XLR- Výstupné nesymetrické Jack 6,3mm konektory- Odporúčané vysielače: ACT-72H / 72HC ručný mikrofón a ACT-72T / 72TC BodypackParametre prijímača ACT-747:- Rozsah frekvencií: 480-934 MHz - Šírka pásma: 24MHz- Frekvenčná odozva: 50 Hz – 18kHz- Maximálna úroveň výstupu: Symtricky: +16dBV / 0dBV / - 6dBV; Nesymetricky: +10dBV / 0dBV /- 6dBV- S/N pomer: >105dB (A)- Harmonické skreslenie: - Citlivosť : 6dBµV - Napájanie: Zabudované 100 - 240V striedavý prúd- Spotreba energie: 8W- Rozmery: 210x44x230 mm (ŠxVxH)- Hmotnosť: 1,4kgACT-50T – bezdrôtový opaskový vysielač- Robustná konštrukcia z odolného plastu - ACT funkcia pre synchronizáciu s prijímačom- Prepínač vstupnej citlivosti MT/GT- Stav batérií zobrazený v štyroch úrovnach- LCD displej zobrazujúci naladenú skupinu a kanál- Výdrž až 20 hodín na 2 AA alkalické batérie- Pripojenie pre náhlavný, klopový a gitarový kábel- Vlastnosti náhlavného mikrofónu MU-53HN:- Typ kapsule: kondenzátorová- Charakteristika kapsule: kardioidná- Citlivosť: -46dBV±3dBV/Pa- Frekvenčný rozsah: 50Hz~18KHz- Impedancia: 200?- Max SPL: 125dB- Dĺžka káblu: 150cm- Pozícia mikrofónu: ľavá a pravá strana- Hmotnosť: 25g | Kompletní systémy
V této kategorii naleznete kompletně sestavené profesionální bezdrátové systémy pro live aplikace i pevné instalace.
| Bodypack set
0 1 0 0
MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD | Bezdrôtové sety s bodypackem

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-7 BODYPACK SET QUAD

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).