• Registrácia

MIPRO ACT-52T Bezdrôtový opaskový vysielač

MIPRO ACT-52T Bezdrôtový opaskový vysielač | Vysielače - 1
Skladom

MIPRO ACT-52T Bezdrôtový opaskový vysielač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-52T Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-52T Profesionálny bezdrôtový opaskový vysielač prémium série
200 € vč. DPH
Cena bez DPH: 166,67 €
Pôvodne: 203,33 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-52T Bezdrôtový opaskový vysielač | Vysielače

Popis MIPRO ACT-52T Bezdrôtový opaskový vysielač

MIPRO ACT-52T Profesionálny bezdrôtový opaskový vysielač prémium série

MIPRO ACT-52T je ľahký, kompaktný ale zároveň odolný kovový bodypack zo série „prémium“. Môže sa pochváliť prepínačom MUTE, mini-XLR konektorom alebo anténou na vrchnej strane zariadenia.LCD displej zobrazuje rôzne dôležité parametre. Inovatívny dizajn obalu umožňuje jednoduchý prístup k tlačidlám a zabraňuje nežiadúcemu stlačeniu. ACT technológia automaticky synchronizuje prijímač s vysielačom. Automaticky zistí vstupnú impedanciu a to či ide o mikrofónový vstup alebo gitarový. Nastaviteľná opasková spona je výhodou.Vlastnosti bodypacku ACT-52T:- Robustné kovové púzdro- ACT synchronizácia- Mute tlačidlo- Podsvietený LCD displej- Maximálna vstupná úroveň: 0dBV- Pásmo UHF- Otočná opasková spona- Tlačidlá Mode a Set pre rýchle nastavenie- Extrémne tiché vypnutie a zapnutie- Napájanie na nabíjací akumulátor s výdržou až 14 hodín- Dosah až 100m- Vstup pre externé Mute tlačdlo MJ-70- Konektor MIPRO Mini 4-pin s poistkouTechnické údaje:- Frekvenční rozsah: 480 - 934MHz- Šírka pásma: 24MHz- Oscilačný mód: PLL Syntetizovaný- Vysielací výkon: 10mW/50mW prepínateľný- Vyžarovanie: <-55dBc- Typ batérie: 2xAA alkalické- Rozmery: 63x82x22 mm (ŠxVxH)- Hmotnosť: 98g | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-5 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro středně náročné live aplikace.
0 1 0 0
MIPRO ACT-52T Bezdrôtový opaskový vysielač | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-52T Bezdrôtový opaskový vysielač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).