• Registrácia

MIPRO ACT-52B dvojkanálový prijímač

MIPRO ACT-52B dvojkanálový prijímač | Prijímače - 1
Skladom

MIPRO ACT-52B dvojkanálový prijímač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-52B Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-52B Dvojkanálový bezdrôtový prijímač triedy prémium
360 € vč. DPH
Cena bez DPH: 300 €
Pôvodne: 366,30 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-52B dvojkanálový prijímač | Prijímače

Popis MIPRO ACT-52B dvojkanálový prijímač

MIPRO ACT-52B Dvojkanálový bezdrôtový prijímač triedy prémium

MIPRO ACT-52B je prijímač v pásme UHF s dvoma farebnými a jasne čitateľnými displejmi VFD, ktoré sa stmavia automaticky v stend-by režime. ACT-52B je prijímač série prémium od MIPRA. Všetky ovládacie prvky sú intuitívne a jednoducho ovládateľné, tlačidlá sú elektronické. Funkcia „Auto Scan“ umožňuje jednoduché a rýchle nájdenie voľného a nerušeného kanálu. Je možnosť si vybrať z 48ich prednastavených kanálov zo 6 skupín. Technológia ACT zabezpečuje rýchlu a presnú synchronizáciu s vysielačmi. Dvojitý obvod „PiloTone a NoiseLock“ minimalizuje rušenie frekvencií. Tri úrovne výstupu je možné prepínať a sú presne nastavený na citlivosti mikrofónových kapsulí. Jednoduchá inštalácia a stabilná technológia robí z ACT-52B/51B ideálny pódiový systém.Technická špecifikácia:- Dvojkanálový prijímač- Vyhotovenie obalu: EIA – Standard 19“ 1/2U rackové prevedenie - Podsvietený LCD displej- Rozsah frekvencií: 480-934 MHz - Šírka pásma: 24MHz- Frekvenčná odozva: 50Hz – 18kHz- „Autoscan“ pre automatické preskočenie rušeného pásma- Ladenie pomocou PLL syntézy s maximálnym dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením- Dvojitý obvod "PiloTone & NoiseLock" na minimalizovanie rušenia - Zobrazenie audio signálu na displeji- Funkcia ACT pre jednoduché synchronizovanie vysielača a prijímača- Rozmery: 210x44x200mm (ŠxVxH)- Hmotnosť: 0,9kg- Napájanie: Externé 100 -240V striedavý prúd- Spotreba energie: 9W | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-5 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro středně náročné live aplikace.
0 1 0 0
MIPRO ACT-52B dvojkanálový prijímač | Prijímače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-52B dvojkanálový prijímač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).