• Registrácia

MIPRO ACT-5 VOCAL SET DUAL

MIPRO ACT-5 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1
Skladom

MIPRO ACT-5 VOCAL SET DUAL

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT52ACT5H2X Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový, dvojkanálový set určený pre spev a hovorené slovo.
851 € vč. DPH
Cena bez DPH: 709,17 €
Pôvodne: 851,48 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-5 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis MIPRO ACT-5 VOCAL SET DUAL

Bezdrôtový, dvojkanálový set určený pre spev a hovorené slovo.

Bezdrôtová zostava v pásme UHF pre stredne náročné aplikácie. Dvojkanálový prijímač s ručnými bezdrôtovými mikrofónmi s kondenzátorovou vložkou. Systém je určený pre spev ale aj hovorené slovo. Balenie obsahuje:- Prijímač ACT-52- 2x Bezdrôtový mikrofón ACT-50HC- 2x mikrofónový držiak- 2x Kábel Jack 6,3mm na Jack 6,3mm- Napájací zdroj- 2x Anténa- Návod na obsluhu- Všetko je zabalené v plastovom kufríkuTechnická špecifikácia prijímaču ACT-52:- Dvojkanálový prijímač- Konštrukcia: EIA standard 19“ 1/2U- Frekvenčný rozsah: 480 – 934MHz- Šírka pásma: 24 MHz- 48 prednastavených kanálov, 6 skupín- Dvojitý obvod "PiloTone & NoiseLock" na minimalizovanie rušenia- Diverzitný prijímací mód- Citlivosť: 10dBµV- S/N pomer: >105 dB(A)- Frekvenčná odozva: 50H – 18kHz- Maximálna úroveň výstupu: 3 úrovňe (+10 dBV / 0dBV / -6 dBV)- Napájanie: externé 100 – 240V striedavý prúd- Spotreba energie: 5W- Rozmery: 210x44x200 mm (ŠxVxH)- Hmotnosť: 0,9 kgVlastnosti bezdrôtového mikrofónu ACT-50Hc - Robustná konštrukcia z odolného plastu- Kondenzátorová superkardioidná mikrofónová kapsula- Jednoduchá výmena za dynamickú kapsulu- Synchronizovanie s prijímačom pomocou funkcie ACT- Stav batérií sa zobrazuje v štyroch úrovniach- LCD displej zobrazuje naladenú skupinu a kanál- Až 20 hodín funkčnosti na dve alkalické batérie AA- Možnosť farebne rozdeliť | Kompletní systémy
V této kategorii naleznete kompletně sestavené profesionální bezdrátové systémy pro live aplikace i pevné instalace.
| Zpěvový set
MIPRO ACT-5 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-5 VOCAL SET DUAL

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).