• Registrácia

MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón

MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače - 1
Skladom

MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-32HR Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón pre mobilné systémy MA-708PA a MA-808PA. Mikrofón umožnuje meniť hlasitosť celého systému.
212 € vč. DPH
Cena bez DPH: 176,67 €
Pôvodne: 215,56 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Popis MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón

MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón pre mobilné systémy MA-708PA a MA-808PA. Mikrofón umožnuje meniť hlasitosť celého systému.

MIPRO ACT-32HR je robustný mikrofón v odľahčenom plastovom obale osadení prémiovou mikrofónovou kapsulou s kondenzátorovými alebo dynamickými možnostami. Viacvrstvová kovová mriežka chráni kapsulu a znižuje riziko kotúľania sa a praskavých zvukov. Nárazu vzdorný obal batérií nesie 2 AA batérie.Tento mikrofón má tichý vypínač ON/OFF s uzamykaním, a zabudovaný LCD displej. Toto vyhotovenie je vhodné pre profesionálne použitie s vynikajúcou spoľahlivosťou prenosu. Je vhodný aj pre hovorené slovo a aj pre spev.Displej zobrazuje rôzne parametre a stav batérie. Automaticky sa synchronizuje s frekvenciou prijímačom pomocou technológie ACT. Výhodou je možnosť meniť farebný krúžok na mikrofóne pre rozlíšenie kanálu na pódiu. Vysoko efektívne obvody sprostredkúvajú viac ako 16 hodín práce z dvoch AA batérií. Mikrofón mám možnosť digitálne meniť úroveň celkovej hlasitosti cez nový ACT-32HR. (Pre MA-708 a MA-808)Vlastnosti mikrofónu ACT-32HR:- Zabudované ovládanie hlasitosti: Áno pre MA-708 a MA-808 s nainštalovaným modulom MRM-70B alebo MRM-72B- Pásmo UHF- LCD displej- Extrémne tiché vypnutie a zapnutie- Kondenzátorová kardioidná mikrofónna kapsula- Infračervený port pre synchronizáciu s prijímačom- Robustné a ergonomické telo z odolného a príjemného plastu- Vypínač ON/OFF s poistkou- Ochrana proti spätnej väzbe- Ochranná mriežka z kaleného pletiva a vnútorne osadeným molitánom- Mikrofónna kapsula s prepínačom 0dB a -6 dB- Napájanie z 2x AA batérií- Dosah až 100m- Jednoduchá zmena za dynamickú kapsulu MU-39bTechnické údaje:- Vysielací výkon: 10~30mW- Šírka pásma: 24MHz- Frekvenčný rozsah: UHF 480~934 MHz- Úroveň akustického tlaku: 140dB SPL - Vyžarovanie: <-55dBc- Typ snímaču: Vymeniteľný prémiový MU-90 /MU-80 /MU-70 ECM alebo MU-59 /MU-39 Dynamický- - Typ batérií: 2x AA alkalické- Telo plastové- Rozmery: priemer 50mm, dĺžka 233mm- Hmotnosť 246g | Mobilní PA systémy
Mobilní ozvučovací systémy s výkonem od 40W až po 267W. Jednoduše Plug and Play. Všechny mobilní systémy MA série mají integrovaný nabíjecí akumulátor a lze volit využití mezi provozem na akumulátory nebo elektrickou síť.
 
MA-101C
- neobsahuje žádný bezdrátový přijímač a je určený pro připojení kabelového mikrofonu.
 
MA-101B, MA-100SB/DB, MA-303SB/DB, MA-202B
- mají již integrovaný jeden nebo dva bezdrátové přijímače pro bezdrátové mikrofony
- kompaktní rozměry, možnost přenášení na rameni nebo v ruce, lze postavit na mikrofonní stativ
- obsahují již zabudovaný bezdrátový přijímač pro bezdrátový mikrofon
- možnost přehrávání hudby
 
MA-505, MA-705, MA-707, MA-708, MA-808
- mají možnost individuálního vložení bezdrátových přijímací jednotek MRM-70B
dle požadavků zákazníků.
- volit lze od jedné přijímací jednotky MRM-70B až po čtyři tyto jednotky
- vyznačují se výborným hudebním výkonem, možností postavení na stativ
- výborné pokrytí ozvučovací plochy
- neobsahují bezdrátový přijímač pro bezdrátový mikrofon
- bezdrátové přijímače a vysílače lze volit dle požadavků
- možnost přehrávání hudby
 
Bezdrátový mixážní pult MA-909
- možnost vestavby dvou bezdrátových přijímačů MRM-70B pro mikrofony
- lze vybavit CD/USB/Bluetooth přehrávačem
- lze zabudovat bezdrátový vysílač MT-92 a vysílat veškerý signál k mobilní
systémů jako je např. MA-303SB nebo MA-505
- kompaktní rozměry
| MA vysílače
0 1 0 0
MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-32HR Bezdrôtový ručný mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).