ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón

MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače - 1
Skladom

MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-32H Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT - 32H bezdrôtový ručný mikrofón s kardioidnou charakteristikou
164 € vč. DPH
Cena bez DPH: 135,54 €
Pôvodne: 166,67 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 3 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Popis MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón

MIPRO ACT - 32H bezdrôtový ručný mikrofón s kardioidnou charakteristikou

MIPRO ACT-32H je robustný mikrofón v odľahčenom plastovom obale osadení kondenzátorovou mikrofónnou kapsulou MU-79b s kardioidnou charakteristikou. Tento mikrofón má tichý vypínač ON/OFF s uzamykaním, a zabudovaný LCD displej. Toto vyhotovenie je vhodné pre profesionálne použitie s vynikajúcou spoľahlivosťou prenosu. Je vhodný aj pre hovorené slovo a aj pre spev.Displej zobrazuje rôzne parametre a stav batérie v 4 poliach. Automaticky sa synchronizuje s frekvenciou prijímačom pomocou technológie ACT. Výhodou je možnosť meniť farebný krúžok na mikrofóne pre rozlíšenie kanálu na pódiu. Vysoko efektívne obvody sprostredkúvajú viac ako 16 hodín práce z dvoch AA batérií. Vlastnosti mikrofónu ACT-32H:- Pásmo UHF- LCD displej- Extrémne tiché vypnutie a zapnutie- Kondenzátorová kardioidná mikrofónna kapsula- Infračervený port pre synchronizáciu s prijímačom- Robustné a ergonomické telo z odolného a príjemného plastu- Vypínač ON/OFF s poistkou- Ochrana proti spätnej väzbe- Ochranná mriežka z kaleného pletiva a vnútorne osadeným molitánom- Mikrofónna kapsula s prepínačom 0dB a -6 dB- Napájanie z 2x AA batérií- Dosah až 100m- Jednoduchá zmena za dynamickú kapsulu MU-39bTechnické údaje:- Vysielací výkon: 10~30mW- Frekvenčný rozsah: UHF 620~644 MHz- Úroveň akustického tlaku: 140dB SPL max- Vyžarovanie: <-55dBc- Typ snímaču: kondenzátorový- Smerová charakteristika: kardioidná - Peak odchýlka: ± 68KHz - Typ batérií: 2x 1,5V AA alkalické- Telo plastové- Rozmery: priemer 50mm, dĺžka 225mm- Hmotnosť 246g | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-3 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro nenáročné live aplikace.
0 1 0 0
MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).