• Registrácia

MIPRO ACT-3 PRESENTER SET DUAL

MIPRO ACT-3 PRESENTER SET DUAL | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi - 1

MIPRO ACT-3 PRESENTER SET DUAL

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT312ACT30TMU55L Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový, dvojkanálový set určený pre konferencie a divadelné aplikácie.
851 € vč. DPH
Cena bez DPH: 709,17 €
Pôvodne: 851,48 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-3 PRESENTER SET DUAL | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi

Popis MIPRO ACT-3 PRESENTER SET DUAL

Bezdrôtový, dvojkanálový set určený pre konferencie a divadelné aplikácie.

Bezdrôtový set určený pre konferencie a divadelné aplikácie. Set novej rady ACT – 3 určený pre školiace strediská a náročné divadelné aplikácie. Nová rada prináša zlepšenie audio obvodov pre vysoko kvalitný audio signál a zvýšenie kvality bezdrôtového prenosu. Prijímač ACT – 312 má užívateľsky prístupné menu a jednofarebný displej so zeleným podsvietením. Systém umožňuje vyberať medzi 2x 48 frekvenciami, ktoré sú rozdelené do 6 tich skupín. Nový vysielač ACT-30T má kompaktné rozmery, LCD displej pre kontrolu batérií a funkciu ACT na rýchle synchronizovanie. Náhlavný mikrofón MU-55L v čiernej farbe má mikrofónovú kapsulu s guľovou charakteristikou a vysokú odolnosť voči potu. Balenie obsahuje: Prijímač ACT -312Vysielač: 2x ACT-30TDva klopové mikrofóny MU-55LNapájací adaptér Prepojovací kábel 6,3mm jack – 6,3 mm jack2x AntényNávod na použitieTechnická špecifikácia prijímača ACT - 312:- Dvojkanálový prijímač- Vyhotovenie obalu: EIA – Standard 19“ 1/2U rackové prevedenie - Podsvietený LCD displej- Rozsah frekvencií: UHF 692 - 716MHz - Šírka pásma: 24MHz- 2x 48laditeľných frekvencií- 8 kompatibilných systémov použiteľných naraz- „Autoscan“ pre automatické preskočenie rušeného pásma- Ladenie pomocou PLL syntézy s maximálnym dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením- PiloTone a Niose Lock obvody zlepšujúce príjem signálu a zabraňujúce nežiadúcim interferenciám- Zobrazenie audio signálu na displeji- Kontrolka zobrazujúca rušenie- Funkcia ACT pre jednoduché synchronizovanie vysielača a prijímača- Funkcia zámku zabraňujúca náhodnej zmene nastavenia- Prepínač úrovne LINK/MIC- Výstupné symetrické konektory XLR- Výstupné nesymetrické Jack 6,3mm konektoryParametre:- NF kmitočtový rozsah: 50Hz – 18 000 Hz- S/N pomer: 106 dB (A)- Harmonické skreslenie: THD <0,5% 1 KHz- Citlivosť výstupu: S/N>80dB 10dBµV- Teplotný rozsah použitia: ±0.005% (-10~50?) - Výstupný anténne konektory: 2x TNC 5Ohm- Anténne konektory poskytujú napájanie: +8V DC Bias- Vysielací výkon: 10-30 mW- Napájanie: 12~15 V DC 1A- Rozmery: 210 x 44 x 180 mm- Hmotnosť: 0.8 kgVlastnosti bodypacku ACT-30T:- Pásmo UHF - Infračervený port pre synchronizáciu s prijímačom- LCD displej zobrazujúci stav batérií v 4 poliach- Vypínač ON/OFF a tlačidlo MUTE- Extrémne tiché vypnutie a zapnutie- Robustné a ergonomické telo- Telo z odolného a príjemného plastu- Prepínač úrovne pre mikrofóny a elektrické nástroje- Napájanie na 2xAA batérie s výdržou až 20 hodín- Dosah až 100m- Konektor MIPRO Mini 4-pin s poistkouTechnická špecifikácia vzsielača ACT-30T:- Frekvenčný rozsah: UHF 480 - 934 MHz- Vysielací výkon: 10-30 mW- Max. výstupná citlivosť: 0dBV- Rozmery: 64 x 82 x 22 mm- Hmotnosť: 81gVlastnosti náhlavného mikrofónu MU – 55L:Kondenzátorová kapsulaGuľová charakteristika (omni - directional)Citlivosť: -49 dBV +- 3dBVFrekvenčný rozsah: 40 Hz – 20 kHz Impedancia: 200OhmMax. SPL: 125 dBČierna alebo telová farbaDĺžka káblu: 150 cmHmotnosť: 14g | Kompletní systémy
V této kategorii naleznete kompletně sestavené profesionální bezdrátové systémy pro live aplikace i pevné instalace.
| Prezentační set
0 1 0 0
MIPRO ACT-3 PRESENTER SET DUAL | Bezdrôtové sety s náhlavovými mikrofónmi

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-3 PRESENTER SET DUAL

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).