ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO ACT-24TC miniatúrny vysielač

MIPRO ACT-24TC miniatúrny vysielač | Vysielače - 1
Skladom

MIPRO ACT-24TC miniatúrny vysielač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-24TC Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový opaskový vysielač pre klopové, náhlavné a nástrojové mikrofóny a je možné pripojiť aj elektrické gitary
133 € vč. DPH
Cena bez DPH: 109,92 €
Pôvodne: 133,70 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-24TC miniatúrny vysielač | Vysielače

Popis MIPRO ACT-24TC miniatúrny vysielač

Bezdrôtový opaskový vysielač pre klopové, náhlavné a nástrojové mikrofóny a je možné pripojiť aj elektrické gitary

Bezdrôtový opaskový vysielač pre klopové, náhlavné a nástrojové mikrofóny a je možné pripojiť aj elektrické gitary. Napájaný na nabíjaciu líthiovú batériu s výdržou až 10 hodín na jedno nabitie. Ochranný obal zabraňuje náhodnému prenastaveniu.- Miniatúrne prevedenie- Ergonomické, odolné, plastové telo- Led indikácia stavu batérie- Synchronizácia pomocou IR portu- Otočný klip na opasokTechnická špecifikácia:- Frekvenční rozsah: 2.400 – 2.4835 Ghz- Vysielací výkon: 10 mW- Prenos: FSSH technológia- Max. audio vstup: 6,5dBV- Impedancia: 1 MOhm- Mute konektor: doplnkový MJ-70 - Typ batérie: ICR 18500 nabíjateľná batéria- Výdrž batérie 10 hodín na plné 4 hodinové nabitie- Rozmery prijímaču: 63x70x25 mm | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-2400 Series Profesionální digitální bezdrátové systémy určené pro středně náročné live aplikace. Pásmo 2,4Ghz.
0 1 0 0
MIPRO ACT-24TC miniatúrny vysielač | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-24TC miniatúrny vysielač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).