• Registrácia

MIPRO ACT-24HC bezdrôtový ručný mikrofón

MIPRO ACT-24HC bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače - 1
Skladom

MIPRO ACT-24HC bezdrôtový ručný mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-24HC Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový ručný mikrofón s nabíjateľnou batériou a s kondenzátorovou vložkou.
147,41 € vč. DPH
Cena bez DPH: 122,84 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-24HC bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Popis MIPRO ACT-24HC bezdrôtový ručný mikrofón

Bezdrôtový ručný mikrofón s nabíjateľnou batériou a s kondenzátorovou vložkou.

Bezdrôtový ručný mikrofón napájaný líthiovou batériou s kondenzátorovou vložkou. V konštrukcií sú zabudované LED diódy na zobrazenie stavu batérie. Patentovaný dizajn integrovanej mriežky a uchytenia batérie umožňuje jednoduché odskrutkovanie mriežky alebo otvorenie priestoru pre batériu. Viac vrstvová kovová mriežka chráni kapsulu proti nárazom a kotúľaniu. Vlastnosti: - Kondenzátorová alebo dynamická kapsula - Superkardioidná charakteristika - Odolná krycia mriežka - Ergonomické odolné plastové telo - Nabíjací líthiový akumulátor 18500 mAh - Synchronizácia pomocou IR portu a funkcie ACT - Nabíjanie v stanici MP – 80 (nie je v balení) Technická špecifikácia: - Frekvenčný rozsah: 2.400 – 2.4835 GHz - Vysielací výkon: 10mW - Prenos: FSSH technológie - Max. audio vstup: 6,5dBV - Rozmery: priemer 50mm, dĺžka 248mm - Hmotnosť: 255g | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-2400 Series Profesionální digitální bezdrátové systémy určené pro středně náročné live aplikace. Pásmo 2,4Ghz.
MIPRO ACT-24HC bezdrôtový ručný mikrofón | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-24HC bezdrôtový ručný mikrofón

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobraziť produkty od MIPRO