• Registrácia

MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač

MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač | Vysielače - 1
MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač | Vysielače - 2
Skladom

MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-22T Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač pre náhlavné mikrofóny
193 € vč. DPH
Cena bez DPH: 160,83 €
Pôvodne: 196,30 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač | Vysielače

Popis MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač

MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač pre náhlavné mikrofóny

MIPRO ACT-22T je nový miniatúrny vysielač. Dovoľuje absolútnu voľnosť pohybu ak ho pripojíte do náhlavného mikrofónu bez bodypacku a káblu. ACT-22T používa PLL technológiu pre zvýšenie stability. Je vyhotovený ako veľmi ľahké a miniatúrne zariadenie. Je uspôsobený aby držal komfortne a stabilne za hlavou používateľa. Zabudovaná nabíjateľná lítiová batéria s rýchlo nabíjačkou pre zvýšenie hodín používania. Patentovaná technológia ACT umožní rýchle a jednoduché spojenie s MIPRO prijímačom. ACT-22T môžete pripojiť na MU-210d alebo MU-23d náhlavné, mikrofóny. Tento vysielač je ideálny na použitie pre učiteľov na prednáškach, v divadlách, domoch smútku a všade tam kde je treba absolútnu voľnosť pohybu.Technická špecifikácia:- Frekvenčný rozsah: 480 – 934 MHz- Šírka pásma: 24 MHz- Vysielací výkon: 10mW/30mW- Vyžarovanie: <-55dBc- Výdrž: až 4 hodiny- Kompatibilné mikrofóny: MU-23d/MU-210d- Rozmery: 180x26x20 mm (ŠxVxH)- Hmotnosť: 41g | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-3 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro nenáročné live aplikace.
0 1 0 0
MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-22T miniatúrny náhlavný vysielač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).