• Registrácia

MIPRO ACT-20T VT miniatúrny vysielač

MIPRO ACT-20T VT miniatúrny vysielač | Vysielače - 1

MIPRO ACT-20T VT miniatúrny vysielač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-20T-VT Záruka: 24 mesiacov
Miniatúrny bezdrôtový vysielač špeciálne určený pre mikrofóny držiak VT – 20H
215 € vč. DPH
Cena bez DPH: 179,17 €
Pôvodne: 215,56 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-20T VT miniatúrny vysielač | Vysielače

Popis MIPRO ACT-20T VT miniatúrny vysielač

Miniatúrny bezdrôtový vysielač špeciálne určený pre mikrofóny držiak VT – 20H

Miniatúrny bezdrôtový vysielač špeciálne určený pre mikrofóny držiak VT – 20H. Je to extrémne ľahký a nenápadný vysielač, ktorý môžete umiestniť priamo na držiak pre nástrojové mikrofóny triedy VT. Najmodernejšie obvody VF a AF s PPL syntézou pre kvalitný bezdrôtový prenos s potlačením šumu sú skvelým parametrom tohto vysielača. Zabudovaná anténa s výkonom 30mW. Podporuje prijímače triedy ACT.IR port pre automatickú synchronizáciu s prijímačom. Má lítiovo polymérovú batériu s výdržou až 6 hodín na jedno nabitie. Skrutkovací konektor pre pripojenie mikrofónu. Vstupný konektor pre nabíjanie. Led indikácia nabíjania a stavu akumulátora.Technická špecifikácia:- UHF pásmo: 692 – 716 pásmo 7A- Vypínač ON/OFF- Rozmery: 57mm(Š) x 28mm(H) x 20mm(D)- Hmotnosť iba 38g. | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Nástrojové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO ACT-20T VT miniatúrny vysielač | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-20T VT miniatúrny vysielač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).