• Registrácia

MI AD-90A UHF zosilňovač

MI AD-90A UHF zosilňovač | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 1
Skladom

MI AD-90A UHF zosilňovač

Značka: MIPRO Katalógové číslo: AD90A Záruka: 24 mesiacov
MI AD-90A profesionálny, UHF, širokopásmový zosilňovač
532 € vč. DPH
Cena bez DPH: 443,33 €
Pôvodne: 540,37 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MI AD-90A UHF zosilňovač | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Popis MI AD-90A UHF zosilňovač

MI AD-90A profesionálny, UHF, širokopásmový zosilňovač

MIPRO AD-90A je profesionálny UHF širokopásmový zosilňovač s maximálnou úrovňou výstupu +30 dBm (1W). Je prispôsobený práci s MI -909T/MI-808T stereo vysielačmi, MT-92A bezdrôtovým spájacím vysielačom a AD-90S UHF širokopásmovým deličom ako koncový zosilňovač na posilnenie sily signálu pre dlhšie vzdialenosti vysielania a na zredukovanie výpadkov signálu aj vo veľmi zložitých podmienkach. Ideálny pre veľké vonkajšie inštalácie. Výstup AD-90A môže byť pripojený na vstup AT-90W širokopásmovú anténu a úplné zvýšenie dosahu. Technická špecifikácia: - Frekvenčný rozsah: 470-960 MHz- Zisk pri plnom systéme: 8 ± 1 dB- VSWR vstup/výstup: ?2:1- Maximálny RF vstupný výkon: 1 W- Spotreba energie: 370 mA- Konektory: TNC samica- Rozmery: 210x44x206 mm- Hmotnosť: 1,1 kg | Antenní systém
Anténní příslušenství je navrženo tak, aby zvyšovalo intenzitu a stabilitu signálu na delší vzdálenosti přenášeného signálu. Přichystané jsou přídavné aktivní/pasívní antény s charakteristikou směrovou-všesměrovou-kruhovou, slučovače pro vícekanálový provoz přijímačů u náročných aplikací, zesilovače přijímaného signálu pro zvýšení stability přijímaného nebo vysílané signálu.
| Antenní komponenty
0 1 0 0
MI AD-90A UHF zosilňovač | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Komentáre ku tovaru MI AD-90A UHF zosilňovač

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).