• Registrácia

LED LENSER H14R.2

LED LENSER H14R.2 | Rozumné riešenia - 1
Skladom

LED LENSER H14R.2

Značka: LED LENSER Katalógové číslo: 7299-R Záruka: 24 mesiacov
LED nabíjacie čelové svietidlo, niekoľko svetelných funkcií. Svetelný tok 850L, dosvit 300m. Napájanie 4xAA batérie, hmotnosť 340g.
145 € vč. DPH
Cena bez DPH: 120,83 €
Pôvodne s DPH: 147,78 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
LED LENSER H14R.2 | Rozumné riešenia

Popis LED LENSER H14R.2

LED nabíjacie čelové svietidlo, niekoľko svetelných funkcií. Svetelný tok 850L, dosvit 300m. Napájanie 4xAA batérie, hmotnosť 340g.

Čelovka H14 bola doteraz najvýkonnejším modelom, ale ak je vám 220L výkonu málo, máme tu jej nástupcu: LED Lenser H14R.2 je aktuálne najvýkonnejšiu čelovkou od nás, ktorá ohromí impozantným výkonom 850L a dosvitom až 300 metrov !!!


Luxus, ktorý ste si mohli zatiaľ dopriať iba s podstatne väčšími klasickými svetlami LED Lenser. Samozrejmosťou sú všetky prednosti ako u modelu H14.2 ako zvýšená odolnosť a prepracovanejšia ergonómia pre pohodlnejšie nosenie. Novo má dva spínače pre prirodzenejšie ovládanie programovateľných svetelných funkcií. Spínačom u reflektora ovládate naprogramované funkcie "Boost / Power / Eco / Strobo". Otočným spínačom na batériovom boxe regulujete intenzitu svetla a programujete cykly svietenia, navyše je vybavený 1W LED diódou pre červenú signalizáciu. Ďalšiou "vychytávkou" je transportný zámok - 8 sekúnd podržíte spínač a čelovka sa vám zablokuje proti nechcenému zapnutiu. Ak sa vám po ceste vybije akumulátor a nie je možné ho dobiť cez USB konektor z notebooku, v aute alebo zo siete, batériový box je konštruovaný aj na 4xAA alebo 4xCR123 alkalické batérie, ktorými je možné dobíjací akumulátor kompletne nahradiť.


Tento model rozhodne predčí všetky prednosti čelovky LED LENSER H7.2 - nášho najpredávanejšieho modelu. Variabilita modelu je zachovaná - naďalej si môžete jednoducho odpojiť z čelového pásku buď reflektor a posvietiť si prostredníctvom predlžovacieho kábla i do ťažšie prístupných miest, alebo z pásku odpojíte batériový zásobník, ktorý je možné nosiť na opasku, v bunde a alebo v cyklobrašni.


Nová čelovka H14R.2 má vyšší výkon, ochranu proti vode IPX 4, nový ergonomicky tvarovaný batériový box s polyuretánovým poťahom pre ďaleko pohodlnejšie nosenie a upravenú hlavu reflektora, ktorá umožňuje plynulé zaostrovanie. Inovácie sa dočkala aj optická šošovka, vďaka ktorej sa rozšíril svetelný kužeľ a pri plnom zaostrení navyše pridáva ešte druhý kužeľ okolo ostrého pre lepšiu viditeľnosť do strán. Vyklápaiaí mechanika bola vyprojektovaná ešte pre vyššiu odolnosť.


Balenie: Darčekový box alebo "Test it" blister


Balenie obsahuje:

- 1 ks čelovka

- 1 ks Li-Ion akumulátor

- Návod na použitie


vlastnosti:

- Advanced Focus system (AFS)

- Plynulé ostrenie svetla

- Plynulo regulovateľná intenzita svetla

- Vysoký komfort nosenia vďaka vyváženie svietidla

- Výklopná hlava svetlá 0-90 °

- Smart light Technology

- Indikácia stavu batérie

- Multifunkčný spínač

- 2 režimy vybíjania batérie

- Zámok proti spusteniu

- Systém upozornenie na nízky stav batérie


Technická špecifikácia:


LED: 1 x High End Power LED

Hmotnosť: 340 g

Svetelný tok: 850/350/60 lm

Batéria: 1 x Li-Ion akumulátor

Kapacita: 16,3 Wh

Doba svietenia: 2min / 10h / 40h

Dosah svetla: 300/230 m | LED LENSER | Led svítilny

LED LENSER H14R.2 | Rozumné riešenia

Komentáre ku tovaru LED LENSER H14R.2

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

LED Lenser

LED LENSER je výrobce vysoce kvalitních profesionálních LED svítilen.

Zobraziť produkty od LED LENSER