Prepněte s námi na leto. Viac informácií.

  • Registrácia

Spôsob platby za tovar

Hotovosť, on-line, splátky, faktúra

Môžete zaplatiť v hotovosti pri prevzatí tovaru („platba na dobierku“)

Ak zvolíte túto možnosť, jednoducho zaplatíte tomu, kto Vám objednaný tovar privezie domov – dopravca alebo zamestnanec Slovenskej pošty, podľa toho, aký spôsob dopravy ste si zvolil. V tomto prípade odosielame objednávku ihneď, akonáhle je pripravená a kompletná – nie je potrebné čakať na potvrdenie o platbe. Tento spôsob platby je spoplatnený čiastkou 1,15 EUR.

Môžete zaplatiť cez internet – platba bezhotovostným prevodom pred dodaním tovaru („platba vopred na bankový účet“)

V prípade objednávky cez e-shop:

platbu poukážete pred dodaním tovaru na náš účet č. 5052151655/0900, IBAN: SK45 0900 0000 0050 5215 1655. Ako variabilný symbol pre platbu použijte číslo objednávky. Všetky tieto informácie dostanete automaticky po dokončení objednávky. V tomto prípade odosielame objednaný tovar po potvrdení o zaplatení objednávky.

Můžete zaplatit platební kartou ("Platební karta VISA, MasterCard")

Po dokončení objednávky budete automaticky presmerovaný na webové stránky zmluvného partnera pre zadanie potrebných údajov o Vašej karte. V súčasnej dobe je tento spôsob platby možný u platobných kariet typu MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, VISA a Visa Electron. V tomto prípade odosielame objednávku ihneď, akonáhle je pripravená a kompletná. Platba kartou je rýchla a potvrdenie o platbe do internetového obchodu prichádza ihneď. V prípade, že by z nejakého dôvodu platba kartou neprebehla korektne, kontaktujte nás – radi sa s Vámi dohodneme na inom spôsobe platby.

Môžete zaplatiť cez internetový platobný systém („platba cez PayPal“)

Po dokončení objednávky budete automaticky presmerovaný na webové stránky platobného terminálu PayPal, kde následne uskutočníte platbu. Pre používateľov tejto služby je táto možnosť veľmi rýchla a jednoduchá, objednávka je odoslaná ihneď, akonáhle je pripravená a kompletná.

Môžete využiť úver splátkovej spoločnosti Home Credit („platba na splátky“)

Splátkový predaj cez spol. Home Credit je možný len v prípade telefonickej alebo mailovej objednávky (nie pri objednávke cez e-shop). Pracovník našej slovenskej pobočky Vám vypracuje návrh splátkovej zmluvy podľa Vašich predstáv a požiadaviek a všetko vyplní a vypracuje za Vás. Vaše prítomnosť na pobočke nie je potrebná, všetko vybavíme aj na diaľku. Viac informácii nájdete v sekcii splátkový predaj alebo na kontaktných údajoch našej slovenskej pobočky.

Môžete si nechať tovar poslať na faktúru („faktúra – iba pre inštitúcie“)

Tento spôsob úhrady je určený pre inštitúcie, ktorých zriaďovateľom je štát, samosprávny kraj alebo mesto (školy, štátne rozpočtové a príspevkové organizácie). Tovar môžeme v tomto prípade odoslať ihneď po pripravení objednávky. Splatnosť faktúry je štandardne 7 dní, pokiaľ nie je dohodnuté inak.

Pri využití všetkých spôsobov platby si vyhradzujeme právo zmeny cien.