• Registrácia

Servisné centrum

Záručný i pozáručný servis

Súčasťou našich služieb je samozrejme aj záručný a pozáručný servis nami zastúpených produktov. Servis realizujú pracovníci vyškolení jednotlivými výrobcami.

Záručný servis

Záruka daná na všetky chyby materiálu a elektroniky po dobu platnosti záručného listu výrobcu/dodávateľa.

Pozáručný a mimozáručný servis

Zaisťujeme tiež servis zariadení, u ktorých uplynula záručná doba, prípadne servis zariadení, ktoré boli dodané iným dodávateľom.

Zmluvný servis

Je určený pre zákazníkov, ktorý požadujú servis presahujúci podmienky záručných a pozáručných oprav podľa konkrétnych požiadaviek ako napr. garantovaný reakčný čas opravy, preventívne prehliadky, nepretržitá pohotovosť a pod.

Servisný formulár

vyplň a odešli. Následně vyčkej na přidělení servisního čísla (RMA), které obdržíš na uvedený e-mail ze servisního střediska. Servisní číslo poté uveď viditelně na zásilku a odešli nebo osobně doruč na adresu MusicData s.r.o., Pod Sokolice 6575, 911 01 Trenčín, Slovenská republika.

K reklamaci v záruční lhůtě vždy přilož kopii dokladu o koupi zboží. Zboží zaslané dobírkou, nebude převzato. Ber prosím na vědomí, že reklamace bez řádně vyplněného a podepsaného formuláře nebudou vyřízeny.

Servisný formulár nájdeš tu.

Kontaktné informácie

email: servis@musicdata.cz