• Registrácia

Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20

Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20 | Gitarové zosilňovače, hlavy - 1
Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20 | Gitarové zosilňovače, hlavy - 2
Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20 | Gitarové zosilňovače, hlavy - 3
Skladom Náš TIP

Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 1007498 Záruka: 24 mesiacov
Lampová gitarová hlava / kanály Clean, Lead + Boost / sériový Loop efekt / 2x EL84 a 2x 12AX7 elektrónky / Red Box AE
639 € vč. DPH
Cena bez DPH: 532,50 €
Pôvodne: 704,93 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20 | Gitarové zosilňovače, hlavy

Popis Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20

Lampová gitarová hlava / kanály Clean, Lead + Boost / sériový Loop efekt / 2x EL84 a 2x 12AX7 elektrónky / Red Box AE

V okamihu inšpirácie a v momente, kedy sa spojili dvaja odborníci Hughes a Kettner, spojili svoje vedomosti a zručnosti, ktoré zbierali po celý svoj život, vytvorili pozoruhodné kompaktné zosilňovače. Tieto zosilňovače dostali svoje vlastné meno – hovoríme o sérii TubeMeister. Hneď ako spustíte aparát, zahráte prvý tón na javisku, zvuk vás jednoducho očarí. Mravčenie na chrbtici a husia koža vás určite neobíde a nie len vás, ale i vašich verných fanúšikov a ľudí, ktorí milujú kvalitu, pestrosť a jedinečnosť. TubeMeister séria je jednoducho ohromujúca a očarujúca, ponúka čisté, krásne a znejúce tóny. No Deluxe edícia tejto série vám ponúka plnší, prepracovanejší a autentickejší zvuk, čo ulahodí vašim ušiam už z prvého počutia, no zároveň vám ponúka priestor na väčšiu zábavu a experimentovanie. Každý jeden z vás si tu nájde to, po čom túži. Či už hráte rock na javisku, hráte doma alebo nahrávate v noci, TubeMeister Deluxe 20 je ideálnym gitarovým lampovým aparátom. Prostredníctvom prepínateľného módu (power soak) môžete prepínať medzi 20 W, 5 W, 1 W alebo dokonca aj 0 W, vďaka čomu tento aparát dokáže hrať naozaj potichu a je ideálny pre skutočne tiché nahrávanie kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Technická špecifikácia:- kanály Clean, Lead + Boost- výkon 20 W- Power Soak výkonový prepínač 5, 1, 0 W- zosilňovač: 2x EL84 elektrónky- predzosilňovač: 2x 12AX7 elektrónky- TSC- sériový Loop efekt- Red Box AE (Ambience Emulation)- footswitch FS-2 (voliteľný)- funkcie footswitchu – Channels, Boost- reproduktorové výstupy 1x 8-16 ?- rozmery 355 x 155 x 150 mm- hmotnosť 5 kg- súčasťou balenia je aj ochranná taška | TubeMeister
Představení prvního TubeMeister 18 v roce 2011 byl určitý šok pro trh. Hughes & Kettner naprosto přesně vystihl trendy - potřeba je malé zesilovače s variabilním výkonem (pro stage, kluby i domácí hraní) a s možností nahrávat v noci a přitom mít pořád zvuk lampového zesilovače. A k tomu dát bonus, co nemá konkurence: více kanálů, efektovou smyčku, systém řízení lamp z hlediska kvality zvuky, životnosti a spolehlivosti. Když k tomu přidáme minimálně 2 kanály + boost  a zvučení přes Red Box bez mikrofonu máme zhruba řečeno základní o TubeMeister. Ještě asi stojí za zmínku váha kytarové hlavy max. 8 kg a kvalitní polstrovaný obal pro převoz. Výsledkem bylo hned v dalším roce ocenění "Best Guitar Amp 2012", zesilovač roku 2012 Soundcheck a Platinum Award časopisu Guitar World. V roce 2016 byla řada TubeMeister nahrazena řadou TubeMeister DeLuxe s inovovaným zvukem vycházejícím z vlajkové lodi TriAmp MKIII (Best Guitar Amplifier 2015 Musikmesse Frankfurt). TubeMeister DeLuxe má unikátní kombinaci čistých, brilantních zvuků, přes autentický brown sound po moderní high gain.
| TubeMeister
0 1 0 0
Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20 | Gitarové zosilňovače, hlavy

Komentáre ku tovaru Hughes&Kettner TubeMeister Deluxe 20

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).