• Registrácia

Hughes & Kettner Switchblade Logo

Hughes & Kettner Switchblade Logo | Gitarové aparatúry - 1

Hughes & Kettner Switchblade Logo

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 9800101 Záruka: 24 mesiacov
Hughes & Kettner Switchblade Logo
9,26 € vč. DPH
Cena bez DPH: 7,72 €
Pôvodne: 11,07 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Hughes & Kettner Switchblade Logo | Gitarové aparatúry

Popis Hughes & Kettner Switchblade Logo

Hughes & Kettner Switchblade Logo

Hughes & Kettner Switchblade Logo | GrandMeister
GrandMeister byl představen v roce 2013. Byl logickým pokračovaním úspěšné řady TubeMeister. Tedy malých a skvěle technicky vybavených "malých" zesilovačů. GrandMeister převzal nesmírně úspěšný koncept ze zesilovače Switchblade. Tedy přestože se jedná o celolampový čtyřkanálový zesilovač, máte  možnost ukládat do 128 pamětí zvuky, různě nastavené,  a to díky speciálním potenciometrům, jejichž hodnoty se ukládají. Toto vynikající řešení je doplněno o kvalitní efekty (reverb, delay a modulace (flanger, phaser, chorus, tremolo). Nechybí nadstandardní výbava - Red Box AE (umožní hrát přímo do PA nebo nahrávat autentický zvuk zesilovače s boxem bez mikrofonu), inteligentní Boost, výkonová brzda Power Soak: 40/20/5/1/0W, aplikace pro iPad zdarma ke stažení, Tube Safety Control (TSC) - řízení a kontrola lamp, Noise Gate, resonance.
| GrandMeister
0 1 0 0
Hughes & Kettner Switchblade Logo | Gitarové aparatúry

Komentáre ku tovaru Hughes & Kettner Switchblade Logo

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).