• Registrácia

Hughes & Kettner Replex lampový delay

Hughes & Kettner Replex lampový delay | Delay, Echo - 1
Skladom sleva 40 % Výprodej

Hughes & Kettner Replex lampový delay

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 1005284 Záruka: 36 mesiacov
Celolampový predzosilňovač Vintage Reverb / simulátor páskového echa / predzosilňovač: 1x 12AX / Bypass, Reverb, Single/Dual Head
332,96 € vč. DPH
Cena bez DPH: 275,18 €
Pôvodne: 555,19 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Hughes & Kettner Replex lampový delay | Delay, Echo

Popis Hughes & Kettner Replex lampový delay

Celolampový predzosilňovač Vintage Reverb / simulátor páskového echa / predzosilňovač: 1x 12AX / Bypass, Reverb, Single/Dual Head

Tube Replex je lampový predzosilňovač Vintage Reverb / simulátor páskového echa. Replex je dobrý delay, ktorý vám ponúka zvuk ako z páskového echa 70-tých a 80-tých rokov. Jeho hlavnou výhodou je, že ho môžete zaradiť kľudne pred skreslenie – nemusíte mať žiadnu efektovú slučku. Aj keď si nastavíte veľa delay efektu, zvuk je stále zreteľný, konkrétny a výnimočný. Nedôjde k strate tónu a jeho konkrétnosti. Ďalšia obrovská výhoda tohto efektu, je aj to, že zvuk vďaka lampe je omnoho tučnejší a výraznejší. Toto všetko čo vám ponúka, veľmi ťažko nájdete v inom zariadení podobného typu.


Technická špecifikácia:

- predzosilňovač: 1x 12AX

- funkcie footswitchu – Bypass, Reverb, Single/Dual Head

- špecifiká: 300 V sústava obvodov

- rozmery 285 x 215 x 80 mm

- hmotnosť 2,4 kg | Reproboxy | 212

0 1 0 0
Hughes & Kettner Replex lampový delay | Delay, Echo

Komentáre ku tovaru Hughes & Kettner Replex lampový delay

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).