• Registrácia

Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom

Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom | Celolampové gitarové hlavy - 2
Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom | Celolampové gitarové hlavy - 3
Již není v prodeji

Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 1005073 Záruka: 36 mesiacov
Jednokanálová lampová gitarová hlava / Class A / 2x EL84 a 2x 12AX7 elektrónky / Growl Control, Power Attenuator
Popis
Alternatívy
Komentáre 
Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom | Celolampové gitarové hlavy

Popis Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom

Jednokanálová lampová gitarová hlava / Class A / 2x EL84 a 2x 12AX7 elektrónky / Growl Control, Power Attenuator

Séria Puretone sa vyznačuje tým, že prináša jednokanálový Class A lampový zosilňovač. Je určený pre gitaristov, ktorí dávajú prednosť správne formovanému tónu a jeho jedinečnosti, ide o neobyčajné spojenie medzi človekom a strojom. Tak jednoducho, tak priamo, živo, jedinečne a zmyselne.Ak milujete čistotu, jedinečnosť a vycibrenosť tónov, jednokanálový 25 W lampový aparát Class A s 3-pásmovými korekciami je učený práve pre vás. Zabudnite na to, že 25 W je málo. Nenechajte sa oklamať prvým dojmom, výkonom vám ponúka naozaj peknú silu. Taktiež ma v sebe zabudovaný výkonný prepínač (power soak), prostredníctvom ktorého dokážete samotný výkon znížiť až na 50 %. Prenechajte priestor vašej fantázii a začnite tvoriť. Technická špecifikácia:- jeden kanál- výkon 25 W Class A- zosilňovač: 2x EL84 elektrónky- predzosilňovač: 2x 12AX7 elektrónky- špeciálne vlastnosti: Growl Control, Power Attenuator- reproduktorové výstupy 1x 8 / 2 x 16 ?- rozmery 625 x 320 x 260 mm- hmotnosť 17 kg- súčasťou balenia je aj ochranný obal | TriAmp
TriAmp je od roku 1995 vlajkovou lodí značky Hughes & Kettner. Ve své době se jednalo o první šestikanálový zesilovač s možností ovládání MIDI. Dnešní 3. generace zesilovače TriAmp získala v roce 2015 ocenění Best Guitar Amplifier na Musikmesse Frankfurt  a to mezi nominovanými Mesa/Boogie Mark Five:25 a Fender ‘68 Custom Series. Důvody: profesionální zvuk a výbava, kterou jinde nenajdete. 6 nezávislých kanálů, programovatelný boost pro jakékoliv kombinace kanálů, možnost programovat a kombinovat nezávisle 3 dvojice i různých výkonových lamp (6L6, EL34, KT66s, KT77s, KT88s, 6550s, 5881s, 7581) a tím ovlivňovat výsledný zvuk i výkon. Dále Red Box AE pro zvučení bez mikrofonu s vynající Ambience Emulation, TSC systém řízení elektronek, plné MIDI, inteligentní Noise Gate, FX loop, výkon od 34W do 145W.
 
| Puretone
Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom | Celolampové gitarové hlavy

Alternatívy pre Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom

Nie je Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom tovar ktorý ste hľadal? Skúste si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžete tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiCelolampové gitarové hlavy.

Hughes & Kettner Triamp MKIII lampová gitarová hlava
2 999 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

Hughes & Kettner TubeMeister 36 Head Anniversary Edition lampová hlava Ltd
873,70 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom | Celolampové gitarové hlavy

Komentáre ku tovaru Hughes & Kettner Puretone Head lampová gitarová hlava Class A Custom

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).