• Registrácia

Hughes & Kettner MSM 1

Hughes & Kettner MSM 1 | MIDI a špeciálne kontrolery - 1

Hughes & Kettner MSM 1

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 1005025 Záruka: 36 mesiacov
Midi switching modul pro: Attax preamp, Attax 100, Attax 200, Tubeman plus, BassBase 600, TRIAMP,Tub
177,41 € vč. DPH
Cena bez DPH: 147,84 €
Pôvodne: 180,59 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Hughes & Kettner MSM 1 | MIDI a špeciálne kontrolery

Popis Hughes & Kettner MSM 1

Midi switching modul pro: Attax preamp, Attax 100, Attax 200, Tubeman plus, BassBase 600, TRIAMP,Tub

Midi switching modul pro: Attax preamp, Attax 100, Attax 200, Tubeman plus, BassBase 600, TRIAMP,Tube 50,Tube 100 | Red Box
Red Box MK5 je DI box se simulací reproduktoru pro ozvučení kytarových zesilovačů bez mikrofonu. Zapojuje se mezi výstup ze zesilovače a reproduktor. Neslouží jako výkonová brzda ani jako umělá zátěž zesilovače (reprobox musí být připojen nebo za Red Box musí být vhodná zátěž), ale má výborný pevný zvuk, konzistentní signál, který je velmi pevný a pokud jej smícháte s mikrofonem, je výsledek skvělý. Red Box a mikrofon se skvěle doplní a vytvoří pevný, mohutný zvuk. Výhody: Nepotřebujete mikrofon, autentický zvuk reproduktoru i při nízké hlasitosti, žádné změny zvuku způsobené použitím odlišných mikrofonů nebo změnou pozice mikrofonu před reproduktorem, bez zpětné vazby, žádné nežádoucí přeslechy z ostatních nástrojů, bez problémů s fázemi jako při použití více mikrofonů u jednoho boxu a proto se ani nemůže se stát, že zavadíte o mikrofon a změníte zvuk do PA nebo jej úplně vychýlíte z místa snímání.
| Red Box
0 1 0 0
Hughes & Kettner MSM 1 | MIDI a špeciálne kontrolery

Komentáre ku tovaru Hughes & Kettner MSM 1

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).