• Registrácia

Hughes & Kettner Logo Hughes&Kettner krémové

Hughes & Kettner Logo Hughes&Kettner krémové | Náhradné diely pre gitarové aparáty - 1
Skladom

Hughes & Kettner Logo Hughes&Kettner krémové

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: E980149 Záruka: 36 mesiacov
Logo
3,30 € vč. DPH
Cena bez DPH: 2,75 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Hughes & Kettner Logo Hughes&Kettner krémové | Náhradné diely pre gitarové aparáty

Popis Hughes & Kettner Logo Hughes&Kettner krémové

Logo

Logo | Red Box
Red Box MK5 je DI box se simulací reproduktoru pro ozvučení kytarových zesilovačů bez mikrofonu. Zapojuje se mezi výstup ze zesilovače a reproduktor. Neslouží jako výkonová brzda ani jako umělá zátěž zesilovače (reprobox musí být připojen nebo za Red Box musí být vhodná zátěž), ale má výborný pevný zvuk, konzistentní signál, který je velmi pevný a pokud jej smícháte s mikrofonem, je výsledek skvělý. Red Box a mikrofon se skvěle doplní a vytvoří pevný, mohutný zvuk. Výhody: Nepotřebujete mikrofon, autentický zvuk reproduktoru i při nízké hlasitosti, žádné změny zvuku způsobené použitím odlišných mikrofonů nebo změnou pozice mikrofonu před reproduktorem, bez zpětné vazby, žádné nežádoucí přeslechy z ostatních nástrojů, bez problémů s fázemi jako při použití více mikrofonů u jednoho boxu a proto se ani nemůže se stát, že zavadíte o mikrofon a změníte zvuk do PA nebo jej úplně vychýlíte z místa snímání.
| Red Box
Hughes & Kettner Logo Hughes&Kettner krémové | Náhradné diely pre gitarové aparáty

Komentáre ku tovaru Hughes & Kettner Logo Hughes&Kettner krémové

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).

Zobraziť produkty od Hughes & Kettner