• Registrácia

Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer

Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer | Celolampové gitarové hlavy - 2
Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer | Celolampové gitarové hlavy - 3
Již není v prodeji

Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 1005193 Záruka: 24 mesiacov
Tak tomuto dali KISS přednost. Super britisch sound - 4x EL34, 100 Watt, high-end clean channel. Mož
Popis
Alternatívy
Komentáre 
Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer | Celolampové gitarové hlavy

Popis Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer

Tak tomuto dali KISS přednost. Super britisch sound - 4x EL34, 100 Watt, high-end clean channel. Mož

Signovaná serie legendárního zesilovače Duotone Thommy Thayer KISS. !!!Super skutečný britský vintage zvuk!!!! Celolampový zesilovač 4x EL34, 100 Watt, vynikající britský zvuk Overdrive kanálu a high-end čistý kanál pro balady nebo blues. Overdrive i clean kanál mají nezávislou kontrolou korekcí. !!!Overdrive channel Boost (zvýší gain na overdrive kanálu např. při hraní sól) + možnost nastavení 2x Master hlasitosti opět pro zvýraznění sól !!!!! Vše ovládáno na předním panelu nebo přes přiložený nožní přepínač TTY-3. Efektová smyčka. | TriAmp
TriAmp je od roku 1995 vlajkovou lodí značky Hughes & Kettner. Ve své době se jednalo o první šestikanálový zesilovač s možností ovládání MIDI. Dnešní 3. generace zesilovače TriAmp získala v roce 2015 ocenění Best Guitar Amplifier na Musikmesse Frankfurt  a to mezi nominovanými Mesa/Boogie Mark Five:25 a Fender ‘68 Custom Series. Důvody: profesionální zvuk a výbava, kterou jinde nenajdete. 6 nezávislých kanálů, programovatelný boost pro jakékoliv kombinace kanálů, možnost programovat a kombinovat nezávisle 3 dvojice i různých výkonových lamp (6L6, EL34, KT66s, KT77s, KT88s, 6550s, 5881s, 7581) a tím ovlivňovat výsledný zvuk i výkon. Dále Red Box AE pro zvučení bez mikrofonu s vynající Ambience Emulation, TSC systém řízení elektronek, plné MIDI, inteligentní Noise Gate, FX loop, výkon od 34W do 145W.
 
| Duotone
0 1 0 0
Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer | Celolampové gitarové hlavy

Alternatívy pre Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer

Nie je Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiCelolampové gitarové hlavy.

Hughes & Kettner Triamp MKIII lampová gitarová hlava
2 999 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

MARSHALL 2555X Silver Jubilee
1 328,89 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer | Celolampové gitarové hlavy

Komentáre ku tovaru Hughes & Kettner Duotone Head Edition Tommy Thayer

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).