• Registrácia

Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy - 1
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy - 2
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy - 3
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy - 4
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy - 5
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy - 6
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy - 7

Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 1006362 Záruka: 24 mesiacov
Lampová gitarová hlava vhodná na tvrdú hudbu / kanály Clean, Drive, Ultra 1, Ultra 2 / 4x EL34 a 3x 12AX7 elektrónky
1 699 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 404,13 €
Pôvodne: 1 747,78 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy

Popis Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

Lampová gitarová hlava vhodná na tvrdú hudbu / kanály Clean, Drive, Ultra 1, Ultra 2 / 4x EL34 a 3x 12AX7 elektrónky

Hľadáte gitarovú hlavu, ktorá vám ponúkne hlasné, čisté tóny, šokujúci drsný zvuk a štúdiovú kvalitu? Ste na správnom mieste. Lampová gitarová hlava Coreblade od spoločnosti Hughes & Kettner je snom každého hard-core gitaristu. Tvrdé rify, kovové metálové šialenstvo a mnoho ďalšieho, takýchto zlých tónov tu nájdete habadej. Coreblade ponúka programovateľné potenciometre, ktoré slúžia na ukladanie nastavení zvukov a efektov až do 128 pamäťových slotov. Táto hlava má až 4 kanále, pričom každý jeden z nich ponúka jedinečný zvukový charakter a spätná väzba v koncových zosilňovačoch má obrovský vplyv na odozvu zosilňovača. Ďalej ponúka 3 integrované efektové moduly a inovatívnu IPM (Inversed Paralel Modulation) technológiu, ktorá vám umožní nastaviť a zdokonaliť tón s neuveriteľnou presnosťou zmiešaním Dry a Wet signálu. Avšak COREBLADE dodáva vášmu jedinečnému tónu ešte viacej. To čo ponúka a poskytuje zjednoduší život muzikantom na pódiu, počas live turné, počas prípravy na akékoľvek vystúpenie alebo nahrávanie v štúdiu. Potrebujete vytvoriť nový zvuk, otestovať ho, pozmeniť, prenastaviť, uložiť si ho?… pre Coreblade nie je nič problémom, miluje výzvy.Gitarová hlava Coreblade je víťazom „the best guitar amplifier in the world today“. Technická špecifikácia:- kanály Clean, Drive, Ultra 1, Ultra 2- výkon 100 W- zosilňovač: 4x EL34 elektrónky- predzosilňovač: 3x 12AX7 elektrónky- TSC- sériový/paralelný a prepínateľný Loop efekt- Digital Spring Reverb- multiefekt Tap-Delay, Modulation (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo)- MIDI vstup, výstup/Thru- footswitch FSM-432 MK II (súčasťou balenia)- funkcie footswitchu – Presets- špeciálne vlastnosti: PRN pots, Noise Gate, USB-Memory Slot- reproduktorové výstupy 1 x 4 / 2 x 8 ?, 1x 8 / 2 x 16 ?, 1 x 16 ?- rozmery 750 x 270 x 255 mm- hmotnosť 18,2 kg | COREBLADE
Hughes & Kettner Coreblade byl představen v roce 2009. V roce 2011 byl nominován mezi "The 20 best guitar amplifiers in the world today" a stal se vítězem. Nejlépe je ocitovat závěr: "The Coreblade is a valve-powered beast of a flagship head with onboard digital effects, full MIDI control and everything that the modern touring heavy rock guitarist requires, including stadium-filling high-gain sounds." Byl postaven na bázi Switchblade, ale vylepšen - měl možnost mixovat současně elektrony EL34 a 6L6. Byl určen především pro metalové kytaristy (proto se stal základem pódiového vybavení Jeff Waters (Annihilator). Výkon 100W, ale zesilovač hrál i potichu. Byl vybaven efekty Reverb, Tap-Delay a Modulation (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo), Noise Gate, možností zálohování zvuků  USB-Memory Slot, efektovou smyčkou Serial/parallel a systémem kontroly a automatickým nastavováním elektronek TSC.
 
| Coreblade
0 1 0 0
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové gitarové hlavy

Komentáre ku tovaru Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).