• Registrácia

HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer

HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery - 1
Skladom Náš TIP

HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer

Značka: HK AUDIO Katalógové číslo: 1006402 Záruka: 24 mesiacov
Aktívny subwoofer, 2 x 10", 60 Hz – 150 Hz, 101 dB @ 1W 1m, 600W Class D
675 € vč. DPH
Cena bez DPH: 562,50 €
Pôvodne: 768,89 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 9 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

Popis HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer

Aktívny subwoofer, 2 x 10", 60 Hz – 150 Hz, 101 dB @ 1W 1m, 600W Class D

Séria PR:O od HK Audio je „najlepšia vo svojej triede“. Akustické vlastnosti a funkcie, ktoré PR:O séria poskytuje nastavila nové štandardy v tejto triede reproboxov. Pozoruhodná lineárna frekvenčná odozva, veľký výkon, čistý zvuk a vysoký akustický tlak, vďaka týmto vlastnostiam je PR:O séria špičkou. Audio obraz zostáva transparentný, homogénny s veľmi širokým dynamickým rozsahom. Všetky reproboxy PR:O série majú kvalitný, veľmi odolný drevený kabinet s povrchovou úpravou. Navyše nová generácia PTC™ poskytuje spoľahlivú dodatočnú ochranu pre vysokofrekvenčný driver.Aktívne modely série PR:O majú integrované ľahké výkonné zosilňovače triedy D. Výkon 600W vám dodá potrebnú silu a reproboxy vážia len o 1,5 kg viac ako ich pasívny súrodenci, ale ich vlastnosti sú kompatibilné, takže môžete modely kombinovať. Všetky satelity z PR:O série môžu byť použité samostatne ako širokopásmové boxy alebo v kombinácii s PR:O 18 a PR:O 210 subwoofermi.HK Audio PR:O 210 Sub A je profesionálny aktívny subwoofer osadený dvoma 10" woofermi. Subwoofer využiva vstavaný aktívny crossover, ktorý rozdelí kmitočet pre samotný subwoofer s následným výstupom pre satelit (PR:O 15, PR:O 12). PR:O 210SA poskytuje výkon až 600W RMS s akustickým tlakom až 123dB. Kabinet je vyrobený z kvalitnej MDF laťovky s akrylovým ochranným povrchom. Vpredu chráni reproduktory kovová mriežka s akustickou penou proti mechanickému poškodeniu. Technická špecifikácia :Aktívny subbas PR:O 210 Sub AFrekvenčná odozva +/- 3 dB: 60 Hz - X-overFrekvenčná odozva -10 dB: 40 Hz - X-overX-over deliaca frekvencia crossovera : 75/150 Hz prepínateľnáZosilňovač : 600W, trieda DCitlivosť : 101dBMax. SPL @ 10% : 123dBKonektory : 2x XLR kombinovaný vstup, 2x XLR L/R out, 2x XLR through balancedWoofer : 2x 10"Hniezdo pre stojan : 2xM20Integrovaná rukoväť : 2Kabinet : MDFPovrchová úprava : akrylový náterRozmery : 360 x 610 x 530 mmHmotnosť : 27,2 kg | Premium PR:O
Řada aktivní a pasivních PA systémů, profesionální komponenty, transparentní, dynamický zvuk pro živé produkce.
HK Audio posiluje úspěšnou řadu reprosoustav PREMIUM PR:O o pět nových aktivních fullrange modelů zahrnující pokročilou DSP technologii.
Nové modely PREMIUM PR:O D se mohou pochlubit všemi oblíbenými funkcemi, které umožnily prodat více jak 150 000 kusů reprosoustav HK Audio PREMIUM PR:O charakterizujících kvalitou Made in Germany, rezonanční odolností, pevnou dřevěnou konstrukcí, nadčasovým designem, vynikající reprodukcí živé hudby společně s state-of-the-art digitální technologií a intuitivním plug and play zapojením.
Nové reprosoustavy využívají nový zesilovač s DSP jednotkou a poslední generaci ultra účinných Class-D zesilovačů.
Technologický pokrok a zlepšení výrobních procesů v HK Audio znamenají, že nové modely jsou cenově dostupněí než jejich předchůdci – otevírají tak novou generaci PREMIUM PR: O, ještě blíž obrovskému globálnímu publiku hudebních tvůrců.
Modely s označením D a XD lze potom využít nejen jako fullrange reprosoustavy, ale jako pódiové monitory. Nové modely jsou navrženy pro perfektní kombinaci s aktivními subwoofery PR:O 210 SUB A nebo PR:O18 Sub A
| Premium PR:O - aktivní systémy
0 1 0 0
HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

Alternatívy pre HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer

Nie je HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiAktivní subwoofery.

HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer
799 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 6 ks

Trenčín: 1 ks

HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

Komentáre ku tovaru HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

HK AUDIO

Německá firma HK Audio patří k předním světovým výrobcům reproduktorových systémů s dlouholetou tradicí. Je známa především inovativním přístupem ke svým produktům. Záběr firmy je od ozvučovacích systémů pro DJs a klubovou scénu až po systémy pro stadiony a haly.