• Registrácia

HK Audio PR:O 210 S - pasívny subwoofer

HK Audio PR:O 210 S - pasívny subwoofer | Pasivní subwoofery - 1

HK Audio PR:O 210 S - pasívny subwoofer

Značka: HK AUDIO Katalógové číslo: 1006401 Záruka: 24 mesiacov
High-power-capacity subwoofer, 2x10", 500 W
465 € vč. DPH
Cena bez DPH: 387,50 €
Pôvodne: 581,85 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
HK Audio PR:O 210 S - pasívny subwoofer | Pasivní subwoofery

Popis HK Audio PR:O 210 S - pasívny subwoofer

High-power-capacity subwoofer, 2x10", 500 W

Séria PR:O od HK Audio je „najlepšia vo svojej triede“. Akustické vlastnosti a funkcie, ktoré PR:O séria poskytuje nastavila nové štandardy v tejto triede reproboxov. Pozoruhodná lineárna frekvenčná odozva, veľký výkon, čistý zvuk a vysoký akustický tlak, vďaka týmto vlastnostiam je PR:O séria špičkou. Audio obraz zostáva transparentný, homogénny s veľmi širokým dynamickým rozsahom. Všetky reproboxy PR:O série majú kvalitný, veľmi odolný drevený kabinet s povrchovou úpravou. Navyše nová generácia PTC™ poskytuje spoľahlivú dodatočnú ochranu pre vysokofrekvenčný driver.HK Audio PR:O 210 je profesionálny pasívny subwoofer osadený dvoma 10" woofermi. Subwoofer využiva vstavanú pasívnu výhyku, ktorá rozdelí kmitočet pre samotný subwoofer s následným výstupom pre satelit (PR:O 15, PR:O 12). PR:O 210 poskytuje výkon až 500W RMS s akustickým tlakom až 126dB. Dostupný je tak isto aktívna verzia subwoofera PR:O 210 SA s výkonom 600W.Kabinet je vyrobený z kvalitnej MDF laťovky s akrylovým ochranným povrchom. V predu chráni reproduktory kovová mriežka s akustickou penou pri mechanickému poškodeniu. Technická špecifikácia :Pasívny sytém PR:O 210Výkon (RMS) : 500WVýkon (Peak) : 1500WFrekvenčná odozva : +/- 3 dB 60 Hz - 150kHzFrekvenčná odozva : - 3 dB 40 Hz - 150kHzNominálna impedancia : 4 OhmCitlivosť : 101dBMax. SPL @ 10% : 126dBKonektory : 2x SpeakonWoofer : 2x 10"Deliaca frekvencia crossovera : 150 Hz, 12dB / octHniezdo pre stojan : M20Integrovaná rukoväť : 1Kabinet : MDFPovrchová úprava : akrylový náterRozmery : 360 x 610 x 530 mmHmotnosť : 25,9 kg | Premium PR:O
Řada aktivní a pasivních PA systémů, profesionální komponenty, transparentní, dynamický zvuk pro živé produkce.
HK Audio posiluje úspěšnou řadu reprosoustav PREMIUM PR:O o pět nových aktivních fullrange modelů zahrnující pokročilou DSP technologii.
Nové modely PREMIUM PR:O D se mohou pochlubit všemi oblíbenými funkcemi, které umožnily prodat více jak 150 000 kusů reprosoustav HK Audio PREMIUM PR:O charakterizujících kvalitou Made in Germany, rezonanční odolností, pevnou dřevěnou konstrukcí, nadčasovým designem, vynikající reprodukcí živé hudby společně s state-of-the-art digitální technologií a intuitivním plug and play zapojením.
Nové reprosoustavy využívají nový zesilovač s DSP jednotkou a poslední generaci ultra účinných Class-D zesilovačů.
Technologický pokrok a zlepšení výrobních procesů v HK Audio znamenají, že nové modely jsou cenově dostupněí než jejich předchůdci – otevírají tak novou generaci PREMIUM PR: O, ještě blíž obrovskému globálnímu publiku hudebních tvůrců.
Modely s označením D a XD lze potom využít nejen jako fullrange reprosoustavy, ale jako pódiové monitory. Nové modely jsou navrženy pro perfektní kombinaci s aktivními subwoofery PR:O 210 SUB A nebo PR:O18 Sub A
| Premium PR:O - pasivní systémy
0 1 0 0
HK Audio PR:O 210 S - pasívny subwoofer | Pasivní subwoofery

Komentáre ku tovaru HK Audio PR:O 210 S - pasívny subwoofer

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

HK AUDIO

Německá firma HK Audio patří k předním světovým výrobcům reproduktorových systémů s dlouholetou tradicí. Je známa především inovativním přístupem ke svým produktům. Záběr firmy je od ozvučovacích systémů pro DJs a klubovou scénu až po systémy pro stadiony a haly.