• Registrácia

HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery - 1
HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery - 2
Množstevné zľavy Skladom

HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

Značka: HK AUDIO Katalógové číslo: 1005654 Záruka: 24 mesiacov
Aktívny 18" subwoofer, class D zosilňovač 600 Watt
799 € vč. DPH
Cena bez DPH: 665,83 €
Pôvodne s DPH: 900 €

Množstevné zľavy

Od bez DPH s DPH
4 ks 631,11 € 757,33 €
6 ks 611,39 € 733,67 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Videá
Parametre
Alternatívy
Na stiahnutie
Komentáre 
HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

Popis HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

Aktívny 18" subwoofer, class D zosilňovač 600 Watt

Séria PR:O od HK Audio je „najlepšia vo svojej triede“. Akustické vlastnosti a funkcie, ktoré PR:O séria poskytuje nastavila nové štandardy v tejto triede reproboxov. Pozoruhodná lineárna frekvenčná odozva, veľký výkon, čistý zvuk a vysoký akustický tlak, vďaka týmto vlastnostiam je PR:O séria špičkou. Audio obraz zostáva transparentný, homogénny s veľmi širokým dynamickým rozsahom. Všetky reproboxy PR:O série majú kvalitný, veľmi odolný drevený kabinet s povrchovou úpravou. Navyše nová generácia PTC™ poskytuje spoľahlivú dodatočnú ochranu pre vysokofrekvenčný driver. Aktívne modely série PR:O majú integrované ľahké výkonné zosilňovače triedy D. Výkon 600W vám dodá potrebnú silu a reproboxy vážia len o 1,5 kg viac ako ich pasívny súrodenci, ale ich vlastnosti sú kompatibilné, takže môžete modely kombinovať. Všetky satelity z PR:O série môžu byť použité samostatne ako širokopásmové boxy alebo v kombinácii s PR:O 18 a PR:O 210 subwoofermi. HK Audio PR:O 18SA je profesionálny aktívny subwoofer osadený jedným 18" wooferom. Subwoofer využiva vstavaný aktívny stereo crossover, ktorá rozdelí kmitočet pre samotný subwoofer s následným výstupom pre satelit (PR:O 15A, PR:O 12A). PR:O 18 poskytuje výkon až 600W RMS s akustickým tlakom až 125dB. Kabinet je vyrobený z kvalitnej MDF laťovky s akrylovým ochranným povrchom. V predu chráni reproduktory kovová mriežka s akustickou penou pri mechanickému poškodeniu. Technická špecifikácia : Pasívny sytém PR:O 18SA Zosilňovač : 600W, trieda D Frekvenčná odozva : +/- 3 dB 48 Hz - xOver Frekvenčná odozva : - 3 dB 38 Hz - xOver Nominálna impedancia : 4 Ohm Citlivosť : 104dB Max. SPL @ 10% : 125dB Konektory : 2x XLR kombinovaný vstup, 2x XLR L/R out, 2x XLR throught balanced Woofer : 18" Deliaca frekvencia crossovera : 75 / 150 Hz prepínateľná Hniezdo pre stojan : M20 Integrovaná rukoväť : 1 Kabinet : MDF Povrchová úprava : akrylový náter Rozmery : 530 x 610 x 640 mm Hmotnosť : 39,8 kg | Premium PR:O
Řada aktivní a pasivních PA systémů, profesionální komponenty, transparentní, dynamický zvuk pro živé produkce.
HK Audio posiluje úspěšnou řadu reprosoustav PREMIUM PR:O o pět nových aktivních fullrange modelů zahrnující pokročilou DSP technologii.
Nové modely PREMIUM PR:O D se mohou pochlubit všemi oblíbenými funkcemi, které umožnily prodat více jak 150 000 kusů reprosoustav HK Audio PREMIUM PR:O charakterizujících kvalitou Made in Germany, rezonanční odolností, pevnou dřevěnou konstrukcí, nadčasovým designem, vynikající reprodukcí živé hudby společně s state-of-the-art digitální technologií a intuitivním plug and play zapojením.
Nové reprosoustavy využívají nový zesilovač s DSP jednotkou a poslední generaci ultra účinných Class-D zesilovačů.
Technologický pokrok a zlepšení výrobních procesů v HK Audio znamenají, že nové modely jsou cenově dostupněí než jejich předchůdci – otevírají tak novou generaci PREMIUM PR: O, ještě blíž obrovskému globálnímu publiku hudebních tvůrců.
Modely s označením D a XD lze potom využít nejen jako fullrange reprosoustavy, ale jako pódiové monitory. Nové modely jsou navrženy pro perfektní kombinaci s aktivními subwoofery PR:O 210 SUB A nebo PR:O18 Sub A
| Premium PR:O - aktivní systémy
HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

Videá k HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

Aktívny 18" subwoofer, class D zosilňovač 600 Watt

Parametr Hodnota
Osazení HF (palce)
Osazení LF (palce) 18
Výkon zesilovače (W) 600
citlivost (dB)
Max. SPL (dB) 125
Ochrany Subsonic filter, Peak Limiter
Rozsah od (Hz) 38
Rozsah do (kHz) 0,150
Rozměry (v x š x h) 61 x 53 x 64
Hmotnost (kg) 39,8
HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

Alternatívy pre HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

Nie je HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer tovar ktorý ste hľadal? Skúste si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžete tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiAktivní subwoofery.

HK Audio PR:O 210 SUB A - PA aktívny subwoofer
675 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 4 ks

Trenčín: 1 ks

HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

Aktívny 18" subwoofer, class D zosilňovač 600 Watt

Odkazy k výrobku HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer | Aktivní subwoofery

Komentáre ku tovaru HK Audio PR:O 18 SUB A - PA aktívny subwoofer

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

HK AUDIO

Německá firma HK Audio patří k předním světovým výrobcům reproduktorových systémů s dlouholetou tradicí. Je známa především inovativním přístupem ke svým produktům. Záběr firmy je od ozvučovacích systémů pro DJs a klubovou scénu až po systémy pro stadiony a haly.

Zobraziť produkty od HK AUDIO