• Registrácia

HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox

HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox | Aktivní reproboxy - 1
HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox | Aktivní reproboxy - 2
HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox | Aktivní reproboxy - 3
HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox | Aktivní reproboxy - 4
Množstevné zľavy Novinka

HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox

Značka: HK AUDIO Katalógové číslo: 1006985 Záruka: 24 mesiacov
Aktívny basový reprobox pre celé frekvenčné spektrum / max SPL 125 dB / maximálny vrchol SPL 130 dB / výkon 1200 W / zosilňovač triedy D, BI-AMP
658 € vč. DPH
Cena bez DPH: 548,33 €
Pôvodne: 673,78 €

Množstevné zľavy

Od bez DPH s DPH
4 ks 515,12 € 618,15 €
6 ks 493,83 € 592,59 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Alternatívy
Komentáre 
HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox | Aktivní reproboxy

Popis HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox

Aktívny basový reprobox pre celé frekvenčné spektrum / max SPL 125 dB / maximálny vrchol SPL 130 dB / výkon 1200 W / zosilňovač triedy D, BI-AMP

HK Audio uvádza novú sériu Premium pro s označením „D“, ktoré poskytujú 1200W vysoko-výkonné zosilňovače s vysokým SPL a transparentným zvukovým obrazom. Táto séria prichádza ešte s viac intuitívnejším ovládaním a lepšími predvoľbami ekvalizéra pre nastavenie samotného zvuku. Modely prinášajú výbornú charakteristiku zvuku a vynikajúcu zrozumiteľnosť reči. Špecifickejšie a vycibrenejšie funkcie, odozvy basov a samotné využitie sú jedným z hlavných prínosov. Taktiež ponúkajú rôzne kombinačné možnosti a výkonnú basovú odozvu. Séria „D“ prichádza v robustnom drevenom prevedení, ktorá je do najmenšieho detailu vyladená, vďaka čomu prinášajú vynikajúci výkon a kvalitu. Sú vyrobené v Nemecku s 5 ročnou zárukou, ktoré vám prinášajú životnosť, spoľahlivosť a jednoznačnú kvalitu. PR:O 15 D je 15“ aktívny basový reprobox pre celé frekvenčné spektrum. Oproti PR:O 12 D je vhodný aj pre samotné nasadenie bez subwoofera. Integrovaný systém elektrických obvodov DSP poskytuje 1200 W, čo dodáva naozaj pestré ozvučenie. Je možné ho skombinovať s PR:O 18 SUB A a PR:O 210 SUB A subwooferom a nízko profilovým odposluchom.Technická špecifikácia PR:O 15 D:- Max SPL 125 dB - Maximálny vrchol SPL 130 dB- Max vypočítaného SPL 133 dB - Frekvenčná odozva +/- 3 dB: 60 Hz – 16 kHz- Frekvenčná odozva -10 dB: 54 Hz – 18 kHz- Výkon 1200 W- Zosilňovač triedy D, BI-AMP- Aktívna ochrana obvodov Peak a RMS výkonového limitéra (oddelené HF a LMF)- Spodný / stredný speaker 1 x 15“- HF driver 1“- HF horn 90°x 55° CD horn- Hranica frekvencie 2.5 kHz FIR X-Over s 48 dB/oct.- 1x XLR–1/4"-Combo In, bal.- 1x XLR-Through- Tlačidlo Tone (Music/Speech) Bass Boost- Pripevnenie na stĺp DuoTilt 3/7- 3x M8- MDF- Kovová mriežka s čiernou akustickou penou- Povrchová úprava čiernym štrukturálnmy lakom- Voliteľné príslušenstvo: ochranný kryt, Satelit Add-On M20, Adjustable pole M20- Rozmery (ŠxVxH) 47 x 62 x 42 cm- Hmotnosť 23,7 kg | Premium PR:O
Řada aktivní a pasivních PA systémů, profesionální komponenty, transparentní, dynamický zvuk pro živé produkce.
HK Audio posiluje úspěšnou řadu reprosoustav PREMIUM PR:O o pět nových aktivních fullrange modelů zahrnující pokročilou DSP technologii.
Nové modely PREMIUM PR:O D se mohou pochlubit všemi oblíbenými funkcemi, které umožnily prodat více jak 150 000 kusů reprosoustav HK Audio PREMIUM PR:O charakterizujících kvalitou Made in Germany, rezonanční odolností, pevnou dřevěnou konstrukcí, nadčasovým designem, vynikající reprodukcí živé hudby společně s state-of-the-art digitální technologií a intuitivním plug and play zapojením.
Nové reprosoustavy využívají nový zesilovač s DSP jednotkou a poslední generaci ultra účinných Class-D zesilovačů.
Technologický pokrok a zlepšení výrobních procesů v HK Audio znamenají, že nové modely jsou cenově dostupněí než jejich předchůdci – otevírají tak novou generaci PREMIUM PR: O, ještě blíž obrovskému globálnímu publiku hudebních tvůrců.
Modely s označením D a XD lze potom využít nejen jako fullrange reprosoustavy, ale jako pódiové monitory. Nové modely jsou navrženy pro perfektní kombinaci s aktivními subwoofery PR:O 210 SUB A nebo PR:O18 Sub A
| Premium PR:O - aktivní systémy
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Osazení LF (palce) 15
citlivost (dB)
Osazení HF (palce) 1
Max. SPL (dB) 125
Rozsah do (kHz) 18
Rozsah od (Hz) 54
Rozměry (v x š x h) 62 x 47 x 42
Hmotnost (kg) 23,7
Výkon zesilovače (W) 1200
Ochrany Peak, RMS limiter
HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox | Aktivní reproboxy

Alternatívy pre HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox

Nie je HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiAktivní reproboxy.

HK AUDIO PR:O 12 D, aktívny fullrange reprobox
599 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

HK AUDIO PR:O 15 XD, aktívny fullrange reprobox / monitor
683 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 2 ks

HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox | Aktivní reproboxy

Komentáre ku tovaru HK AUDIO PR:O 15 D, aktívny fullrange reprobox

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

HK AUDIO

Německá firma HK Audio patří k předním světovým výrobcům reproduktorových systémů s dlouholetou tradicí. Je známa především inovativním přístupem ke svým produktům. Záběr firmy je od ozvučovacích systémů pro DJs a klubovou scénu až po systémy pro stadiony a haly.