• Registrácia

HK Audio L5 Monitor Pack zostava

HK Audio L5 Monitor Pack zostava | Aktivní odposlechy - 1
HK Audio L5 Monitor Pack zostava | Aktivní odposlechy - 2
Skladom Náš TIP

HK Audio L5 Monitor Pack zostava

Značka: HK AUDIO Katalógové číslo: L5monitorpack Záruka: 24 mesiacov
SET 3 ks multifunkčných aktívnych 2-pásmových reprosústav. Osazení 12" + 1", integrovaný zosilňovač 1000 Watt Class-D
2 679 € vč. DPH
Cena bez DPH: 2 232,50 €
Pôvodne: 3 138,11 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Na stiahnutie
Komentáre 
HK Audio L5 Monitor Pack zostava | Aktivní odposlechy

Popis HK Audio L5 Monitor Pack zostava

SET 3 ks multifunkčných aktívnych 2-pásmových reprosústav. Osazení 12" + 1", integrovaný zosilňovač 1000 Watt Class-D

Zostava 3 kusov L5 112XA vrátane prepravných obalovHK Audio L5 112XA ponúka najvyšší akustický tlak (135 dB max SPL Peak) vo svojej kategórii a je vybavený shift filtrom pre riadiacu DSP jednotku optimalizúcujú reprodukciu podľa typu aplikácie. V kombinácii s Linear 5 Sub 2000/2000 môže byť použitý ako systemový výkonný satelit. Vďaka svojej konštrukcii je L5 112 XA vhodný aj ako pódiový monitor s vynikajúcou dynamickou pred prahom spätnej väzby. Otočná CD horna vytvára z L5 112 XA ideálne zvukové riešenie.Aktívna reprosústava série Linear 5 – L5 112 XA- Osadenie: 12" repro s 2,5" voice coil 1" Driver s 1,75" voice coil - Citlivosť HF, 1W/1m: 110 dB full space / 116 dB half space- Citlivosť MF, 1E/11m: 98 dB full pace / 104 dB half space- Max SPL peak 135 dB Max SPL Peak @ 10% THD (halfspace) - Integrované zosilňovače celkom 1000 Watt Class-D (650 W + 350 W, biamped) - CD horna (60° x 40°), otočná - Odolná hybridná konštrukcia (birch multiplex /MDF) - 2 nezávislé vstupy- DuoTilt 3°/7° hniezdo pre reprostatív - EQ switch (prepínanie režimu Top/Monitor)Aplikace:- Pódiový monitor- Full range reprobox (Stand Alone)- Mid/High satelit (pri kombinácii so Subwooferom)Linear 5 systémy sa vyznačujú ohromujúcím pomerom cena/výkon a doslova cez noc sa stali najvyhladávanejšími aktívnymi systémami na trhu. | Linear 5
Profesionální PA systémy pro hudební skupiny, DJ a touring.
S řadou Linear 5 prezentuje HK AUDIO špičkovou sérii reproboxů která osloví jak ambiciózní hudebníky a DJ, tak majitele ozvučovacích firem. Žádný jiný systém osazený 1“ měničem nevykazuje tak vysoký akustický tlak jako série Linear 5.
Kvalitní dřevěná ozvučnice tvořená vícevrstvou březovou překližkou ve spojení s březovou/MDF hybridní technologií garantují vysokou odolnost při každodenním provozu společně s vynikajícími akustickými vlastnostmi což v této kategorii rozhodně nepatří běžnou samozřejmost.
Reproboxy nové řady Linear 5 jsou také vysoce flexibilní. Již se dvěmi L5 112FA je možno vytvořit plnohodnotný Full range systém. Pro uspokojení potřeb reprodukce nízkých frekvencí jsou v nabídce dva subwoofer systémy které je možno rozšiřovat podle potřeby.
Modely s označením X/XA lze díky své konstrukci mimo Full Range aplikací také využít jako vysoce kvalitní pódiové monitory.
Systémy Linear 5 jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu a profitují z 25-ti leté tradice a zkušeností vývojového týmu specialistů HK AUDIO. Profesionální přístup zaručuje vynikající zpracování, vysokou věrnost reprodukce a špičkovou dynamiku celého frekvenčního spektra.
| Linear 5 - aktivní sestavy Profesionální aktivní PA systémy pro hudební skupiny, DJ a touring
0 1 0 0
HK Audio L5 Monitor Pack zostava | Aktivní odposlechy

Alternatívy pre HK Audio L5 Monitor Pack zostava

Nie je HK Audio L5 Monitor Pack zostava tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiAktivní odposlechy.

HK Audio L5 112 XA monitor aktívny fullrange reprobox
985 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

HK Audio L5 112 X cover - prepravný obal
22 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 9 ks

Trenčín: 5 ks

HK Audio L5 Monitor Pack zostava | Aktivní odposlechy

HK Audio L5 Monitor Pack zostava

SET 3 ks multifunkčných aktívnych 2-pásmových reprosústav. Osazení 12" + 1", integrovaný zosilňovač 1000 Watt Class-D

Odkazy k výrobku HK Audio L5 Monitor Pack zostava

HK Audio L5 Monitor Pack zostava | Aktivní odposlechy

Komentáre ku tovaru HK Audio L5 Monitor Pack zostava

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

HK AUDIO

Německá firma HK Audio patří k předním světovým výrobcům reproduktorových systémů s dlouholetou tradicí. Je známa především inovativním přístupem ke svým produktům. Záběr firmy je od ozvučovacích systémů pro DJs a klubovou scénu až po systémy pro stadiony a haly.