• Registrácia

HK Audio DSM 2060 Digitálny reproduktorový manažment

HK Audio DSM 2060 Digitálny reproduktorový manažment | Dynamické procesory - 1

HK Audio DSM 2060 Digitálny reproduktorový manažment

Značka: HK AUDIO Katalógové číslo: 1006053 Záruka: 24 mesiacov
Digitálny systém pre repro manažment.
1 454 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 211,67 €
Pôvodne: 1 444,07 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
HK Audio DSM 2060 Digitálny reproduktorový manažment | Dynamické procesory

Popis HK Audio DSM 2060 Digitálny reproduktorový manažment

Digitálny systém pre repro manažment.

Digitálny systém pre repro manažment. Je bohatý na inovácie a je vhodný ako pre statické tak aj pre prenosné aplikácie. Technológia HFT (Hardman Filter Technology) presahuje štandardné požiadavky na high-end kvalitu, ktorú bolo doteraz možné získať len za vyššie ceny. Obsahuje high-endové 24-bit, 64-kHz ové prevodníky, ktoré zabezpečujú extrémne presné a prirodzené digitálne spracovanie signálu s frekvenčnou odozvou až do 40 kHz. Dva vstupy a 6 výstupov môže byť nakonfigurovaných oddelene pre ozvučenie do predu alebo pre monitoring v prenosných aplikáciách, a tiež má výbornú flexibilitu pri inštaláciách na pevno. Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri používaní DSM 2060, môžete použiť až 6 parametrických ekvalizérov s dvoma filtrami pre každý vstup alebo výstup. Pre nastavenie „delay“ zón reproduktorov DSM 2060 ponúka vstupný „delay“ až do 400ms a výstupný „delay“ až do 80 ms. Pre väčšiu ochranu reproduktorov a driverov má možnosť vybrať rôzne druhy limiterov, ktoré môžu byť aplikované na každý výstup s krokom 0,2 dB. „Attack“ a „Relase“ časy týchto limiterov sú optimálne prednastavené. Srdcom tohto zariadenia je obsiahly set výhybiek, napr. „Butterworth“, „Bessel“, „Linkwitz-Riley“ s možnostami 6 až 24 dB . Špeciálne filtre vytvárajú nábeh crossoveru 36 a 52 dB. Ale vytvára absolútne minimálny fázový posun a skupinový „delay“ na rozdiel od iných filtrov s prudkým nábehom. Výsledkom je čistá a plynulá odozva v pásme výhybky a prirodzene znejúci signál s minimálnym skreslením. Technická špecifikácia:- Maximálna úroveň vstupu: +20 dBu- Maximálna úroveň výstupu: +22 dBu 600 Ohm- Frekvenčná odozva +/-3dB: 10Hz – 40 kHz, +/-3 dB- Vstupná impedancia: 9 kOhm- Výstupná impedancia: 35 Ohm- Konektory: 2x Vstup, 6x Výstup- Napájanie: 100-240 V/50-60 Hz- Spotreba energie: 40 VA- Typ filtru: IIR- Maximálny vstup: >112 dB , 22 kHz šírka pásma- Frekvencia samplovania: 96 kHz- Protokol: AES 3 (AES/EBU)- Delay: 400ms IN, 80ms OUT- Sieť: 38,4 kBaud, Formát: 8 Data, 1Stop, bez parity- Rozmery: 48 x 4,4 x 25,4 cm- Hmotnosť: 2,7 kg | Speaker Management
DSP audio procesory a kompletní centrály obsahující zesilovače, procesory, propojky, patchbay. Systémy. Které jsou nezbytné pro detailní nastavení jak základních pasivních PA systémů tak rozsáhlých PA systémů.
| Procesory
0 1 0 0
HK Audio DSM 2060 Digitálny reproduktorový manažment | Dynamické procesory

Komentáre ku tovaru HK Audio DSM 2060 Digitálny reproduktorový manažment

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

HK AUDIO

Německá firma HK Audio patří k předním světovým výrobcům reproduktorových systémů s dlouholetou tradicí. Je známa především inovativním přístupem ke svým produktům. Záběr firmy je od ozvučovacích systémů pro DJs a klubovou scénu až po systémy pro stadiony a haly.