• Registrácia

Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón

Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón | Konferenčné mikrofóny - 1
Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón | Konferenčné mikrofóny - 2
Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón | Konferenčné mikrofóny - 3
Skladom

Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: USB12 Záruka: 24 mesiacov
USB12 je miniaturní USB kondenzátorový mikrofon pro záznam hlasu a akustických nástrojů přímo do poč
149 € vč. DPH
Cena bez DPH: 124,17 €
Pôvodne: 184,81 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón | Konferenčné mikrofóny

Popis Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón

USB12 je miniaturní USB kondenzátorový mikrofon pro záznam hlasu a akustických nástrojů přímo do poč

USB12 je miniatprny USB kondenzátorový mikrofón použitý pre nahrávanie hlasov a akustických nástrojov priamo do počítača. Známy pre svoju čistotu, vynikajúcu prechodnú odozvu, manipulačné SPL a ľahkosť používania. Je navrhnutý pre prirodzené zachytenie a reprodukciu vokálov a nástrojov s úžasnými detailami.USB12 je charakterizovaný uniformne kontrolovanou kardioidnou polárnou charakteristikou, poskytuje vynikajúcu izoláciu a ovládanie na zdroji zvuku. S jemnou a presnou odozvou nad frekvenčným rozsahom 50Hz - 16kHz, USB12 sedí navrchu stola a môže byť rýchlo a jednoducho nastavený do akejkoľvek pozície.USB12 ma 16bit-ové vzorkovacie rozlíšenie a podporuje 44.1k a 48k vzorkovacie frekvencie pre prehrávanie a nahrávanie. Tento kondenzátorový mikrofón s vysokým rozlíšením obsahuje push-to-talk tlačidlo s voľbou "steady on" alebo "momentary on" ako aj slúchadlovým jack-om pre monitoring v čase a basový roll-off filter pre ovládanie nechcených nízko frekvenčných signálov.Použitie:-vokálne nahrávanie-nástrojové nahrávanie-podcasting-live chat, IP kominukácia-internet telekomunikácia-konferencieTechnické špecifikácie:Typ: kondenzátorovýSmerová charakteristika: cardioidFrekvenčný rozsah: 50Hz - 16kHzImpedancia: 1000 OhmCitlivosť: @1k 1.3 mV/PaHmotnosť 567 g | Instalační řada
Stavební a instalační firmy používají pro své aplikace celou řadu instalačních mikrofonů. Jejich priorita je mít takové mikrofony, které zvládnou zachytit kvalitně zvuk z větší vzdálenosti a mají větší citlivost jak standartní mikrofon. Pro tyto účely vyrábí Audix mikrofony s husím krkem ADX, MG pro řečníky, pódia a zasedací místnosti, závěsné mikrofony pro sbor nebo VTC (Video telekonference), dále pro měření, USB a klopové mikrofony. Audix mikrofony jsou upřednostňovány, protože trvale poskytují vynikající věrnost přenosu, odolnost, univerzálnost a jednoduchost při instalaci.
| Instalační řada
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Sensitivity (mV/Pa) 1,3
Pad ne
Low Cut ne
Impedance (Ohm) 1000
rozsah (Hz-kHz) 50Hz - 16kHz
charakteristika kardioida
Použití zpěv, nástroje
Typ kondenzátorový
Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón | Konferenčné mikrofóny

Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón

USB12 je miniaturní USB kondenzátorový mikrofon pro záznam hlasu a akustických nástrojů přímo do poč

Odkazy k výrobku Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón

Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón | Konferenčné mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix USB 12 kondenzátorový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.